KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

ATP Indian Wells: Program i wyniki (drabinka)

Hubert Hurkacz jako jedyny reprezentant Polski bierze udział w zawodach ATP Masters 1000 na kortach twardych w Indian Wells. W BNP Paribas Open 2021 nie gra ani jeden przedstawiciel tzw. wielkiej trójki. Najwyżej rozstawiony jest Danił Miedwiediew.

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Hubert Hurkacz Getty Images / Matthew Stockman / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz

BNP Paribas Open, Indian Wells (USA)
ATP Masters 1000, kort twardy, pula nagród 8,359 mln dolarów

finał:

niedziela, 17 października

Cameron Norrie (Wielka Brytania, 21) - Nikołoz Basilaszwili (Gruzja, 29) 3:6, 6:4, 6:1

półfinał:

sobota, 16 października

Cameron Norrie (Wielka Brytania, 21) - Grigor Dimitrow (Bułgaria, 23) 6:2, 6:4
Nikołoz Basilaszwili (Gruzja, 29) - Taylor Fritz (USA, 31) 7:6(5), 6:3

ćwierćfinał:

piątek, 15 października

Taylor Fritz (USA, 31) - Alexander Zverev (Niemcy, 3) 4:6, 6:3, 7:6(3)
Nikołoz Basilaszwili (Gruzja, 29) - Stefanos Tsitsipas (Grecja, 2) 6:4, 2:6, 6:4

czwartek, 14 października

Grigor Dimitrow (Bułgaria, 23) - Hubert Hurkacz (Polska, 8) 3:6, 6:4, 7:6(2)
Cameron Norrie (Wielka Brytania, 21) - Diego Schwartzman (Argentyna, 11) 6:0, 6:2

IV runda (1/8 finału):

środa, 13 października

Grigor Dimitrow (Bułgaria, 23) - Danił Miedwiediew (Rosja, 1) 4:6, 6:4, 6:3
Hubert Hurkacz (Polska, 8) - Asłan Karacew (Rosja, 19) 6:1, 6:3
Cameron Norrie (Wielka Brytania, 21) - Tommy Paul (USA) 6:4, 4:6, 6:2
Diego Schwartzman (Argentyna, 11) - Casper Ruud (Norwegia, 6) 6:3, 6:3
Taylor Fritz (USA, 31) - Jannik Sinner (Włochy, 10) 6:4, 6:3
Alexander Zverev (Niemcy, 3) - Gael Monfils (Francja, 14) 6:1, 6:3
Nikołoz Basilaszwili (Gruzja, 29) - Karen Chaczanow (Rosja, 24) 6:4, 7:6(6)
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 2) - Alex de Minaur (Australia, 22) 6:7(3), 7:6(3), 6:2

III runda (1/16 finału):

wtorek, 12 października

Taylor Fritz (USA, 31) - Matteo Berrettini (Włochy, 5) 6:4, 6:3
Jannik Sinner (Włochy, 10) - John Isner (USA, 20) walkower
Gael Monfils (Francja, 14) - Kevin Anderson (RPA) 7:5, 6:2
Alexander Zverev (Niemcy, 3) - Andy Murray (Wielka Brytania, WC) 6:4, 7:6(4)
Nikołoz Basilaszwili (Gruzja, 29) - Albert Ramos (Hiszpania) 4:6, 7:6(2), 6:2
Karen Chaczanow (Rosja, 24) - Pablo Carreno (Hiszpania, 12) 6:0, 6:4
Alex de Minaur (Australia, 22) - Cristian Garin (Chile, 13) 6:4, 6:2
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 2) - Fabio Fognini (Włochy, 25) 2:6, 6:3, 6:4

poniedziałek, 11 października

Danił Miedwiediew (Rosja, 1) - Filip Krajinović (Serbia, 27) 6:2, 7:6(1)
Grigor Dimitrow (Bułgaria, 23) - Reilly Opelka (USA, 16) 6:3, 6:4
Asłan Karacew (Rosja, 19) - Denis Shapovalov (Kanada, 9) 7:5, 6:2
Hubert Hurkacz (Polska, 8) - Frances Tiafoe (USA) 6:3, 6:2
Tommy Paul (USA) - Andriej Rublow (Rosja, 4) 6:4, 3:6, 7:5
Cameron Norrie (Wielka Brytania, 21) - Roberto Bautista (Hiszpania, 15) 6:4, 5:7, 6:3
Diego Schwartzman (Argentyna, 11) - Daniel Evans (Wielka Brytania, 18) 5:7, 6:4, 6:0
Casper Ruud (Norwegia, 6) - Lloyd Harris (RPA, 26) 6:7(4), 6:4, 6:4

II runda (1/32 finału):

niedziela, 10 października

Matteo Berrettini (Włochy, 5) - Alejandro Tabilo (Chile, Q) 6:4, 7:5
Taylor Fritz (USA, 31) - Brandon Nakashima (USA) 6:3, 6:4
John Isner (USA, 20) - Yoshihito Nishioka (Japonia) 6:3, 6:4
Jannik Sinner (Włochy, 10) - John Millman (Australia) 6:2, 6:2
Gael Monfils (Francja, 14) - Gianluca Mager (Włochy) 6:4, 6:2
Kevin Anderson (RPA) - Lorenzo Sonego (Włochy, 17) 7:6(7), 7:6(3)
Andy Murray (Wielka Brytania, WC) - Carlos Alcaraz (Hiszpania, 30) 5:7, 6:3, 6:2
Alexander Zverev (Niemcy, 3) - Jenson Brooksby (USA) 6:4, 3:6, 6:1
Albert Ramos (Hiszpania) - Felix Auger-Aliassime (Kanada, 7) 6:4, 6:2
Nikołoz Basilaszwili (Gruzja, 29) - Christopher Eubanks (USA, Q) 6:4, 6:3
Karen Chaczanow (Rosja, 24) - Emil Ruusuvuori (Finlandia) 6:2, 7:5
Pablo Carreno (Hiszpania, 12) - Emilio Gomez (Ekwador, Q) 6:1, 6:4
Cristian Garin (Chile, 13) - Ernesto Escobedo (USA, Q) 7:5, 6:2
Alex de Minaur (Australia, 22) - Aleksandar Vukić (Australia, Q) 6:4, 7:5
Fabio Fognini (Włochy, 25) - Jan-Lennard Struff (Niemcy) 6:4, 4:6, 6:3
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 2) - Pedro Martinez (Hiszpania) 6:2, 6:4

sobota, 9 października

Danił Miedwiediew (Rosja, 1) - Mackenzie McDonald (USA) 6:4, 6:2
Filip Krajinović (Serbia, 27) - Marcos Giron (USA) 7:6(2), 7:5
Grigor Dimitrow (Bułgaria, 23) - Daniel Altmaier (Niemcy) 6:4, 6:2
Reilly Opelka (USA, 16) - Taro Daniel (Japonia) 7:5, 6:3
Denis Shapovalov (Kanada, 9) - Vasek Pospisil (Kanada) 3:0 i krecz
Asłan Karacew (Rosja, 19) - Salvatore Caruso (Włochy, Q) 6:0, 6:2
Frances Tiafoe (USA) - Sebastian Korda (USA, 32) 6:0, 6:4
Hubert Hurkacz (Polska, 8) - Alexei Popyrin (Australia) 6:1, 7:5
Andriej Rublow (Rosja, 4) - Carlos Taberner (Hiszpania) 6:3, 6:4
Tommy Paul (USA) - Dusan Lajović (Serbia, 28) 6:2, 6:3
Cameron Norrie (Wielka Brytania, 21) - Tennys Sandgren (USA) 6:4, 5:7, 6:0
Roberto Bautista (Hiszpania, 15) - Guido Pella (Argentyna) 7:5, 6:3
Diego Schwartzman (Argentyna, 11) - Maxime Cressy (USA, Q) 6:2, 3:6, 7:5
Daniel Evans (Wielka Brytania, 18) - Kei Nishikori (Japonia) 4:6, 6:3, 6:4
Lloyd Harris (RPA, 26) - Alejandro Davidovich Fokina (Hiszpania) 6:3, 6:3
Casper Ruud (Norwegia, 6) - Roberto Carballes (Hiszpania) 6:1, 6:2

I runda:

piątek, 8 października

Alejandro Tabilo (Chile, Q) - Denis Kudla (USA) 6:1, 7:6(0)
Brandon Nakashima (USA) - Federico Coria (Argentyna) 6:3, 6:2
Yoshihito Nishioka (Japonia) - Federico Delbonis (Argentyna) 6:3, 3:6, 7:6(2)
John Millman (Australia) - Jack Sock (USA, WC) 7:5, 4:6, 6:3
Gianluca Mager (Włochy) - Marton Fucsovics (Węgry) 1:6, 6:3, 6:2
Kevin Anderson (RPA) - Jordan Thompson (Australia) 7:5, 6:2
Andy Murray (Wielka Brytania, WC) - Adrian Mannarino (Francja) 6:3, 6:2
Jenson Brooksby (USA) - Cem Ilkel (Turcja, Q) 7:6(5), 6:4
Albert Ramos (Hiszpania) - Lorenzo Musetti (Włochy) 6:1, 6:3
Christopher Eubanks (USA, Q) - Jegor Gerasimow (Białoruś) 6:3, 6:3
Emil Ruusuvuori (Finlandia) - Dominik Koepfer (Niemcy) 6:7(3), 6:2, 6:0
Emilio Gomez (Ekwador, Q) - Facundo Bagnis (Argentyna) 6:3, 6:1
Ernesto Escobedo (USA, Q) - Holger Vitus Nodskov Rune (Dania, WC) 6:4, 6:1
Aleksandar Vukić (Australia, Q) - Pablo Andujar (Hiszpania) 7:5, 6:4
Jan-Lennard Struff (Niemcy) - Daniel Elahi Galan (Kolumbia) 7:6(4), 6:3
Pedro Martinez (Hiszpania) - Roberto Marcora (Włochy, Q) 6:4, 6:0

czwartek, 7 października

Mackenzie McDonald (USA) - James Duckworth (Australia) 6:3, 6:3
Marcos Giron (USA) - Botic van de Zandschulp (Holandia, Q) 6:7(2), 6:2, 6:4
Daniel Altmaier (Niemcy) - Sam Querrey (USA) 6:2, 6:4
Taro Daniel (Japonia) - Philipp Kohlschreiber (Niemcy) 6:2, 6:4
Vasek Pospisil (Kanada) - Jeffrey John Wolf (USA, WC) 6:4, 4:6, 6:4
Salvatore Caruso (Włochy, Q) - Zachary Svajda (USA, WC) 6:3, 6:1
Frances Tiafoe (USA) - Benoit Paire (Francja) 6:4, 6:4
Alexei Popyrin (Australia) - Miomir Kecmanović (Serbia) 6:3, 7:6(4)
Carlos Taberner (Hiszpania) - Jaume Munar (Hiszpania) 6:3, 6:3
Tommy Paul (USA) - Feliciano Lopez (Hiszpania) 6:3, 7:6(3)
Tennys Sandgren (USA) - Thiago Monteiro (Brazylia) 6:4, 6:3
Guido Pella (Argentyna) - Soon-Woo Kwon (Korea Południowa) 1:6, 6:3, 6:4
Maxime Cressy (USA, Q) - Laslo Djere (Serbia) 6:7(3), 6:1, 7:5
Kei Nishikori (Japonia) - Joao Sousa (Portugalia, Q) 6:7(5), 6:3, 6:2
Alejandro Davidovich Fokina (Hiszpania) - Steve Johnson (USA) 6:7(5), 6:3, 7:5
Roberto Carballes (Hiszpania) - Renzo Olivo (Argentyna, Q) 7:5, 7:5

wolne losy: Danił Miedwiediew (Rosja, 1); Stefanos Tsitsipas (Grecja, 2); Alexander Zverev (Niemcy, 3); Andriej Rublow (Rosja, 4); Matteo Berrettini (Włochy, 5); Casper Ruud (Norwegia, 6); Felix Auger-Aliassime (Kanada, 7); Hubert Hurkacz (Polska, 8); Denis Shapovalov (Kanada, 9); Jannik Sinner (Włochy, 10); Diego Schwartzman (Argentyna, 11); Pablo Carreno (Hiszpania, 12); Cristian Garin (Chile, 13); Gael Monfils (Francja, 14); Roberto Bautista (Hiszpania, 15); Reilly Opelka (USA, 16); Lorenzo Sonego (Włochy, 17); Daniel Evans (Wielka Brytania, 18); Asłan Karacew (Rosja, 19); John Isner (USA, 20); Cameron Norrie (Wielka Brytania, 21); Alex de Minaur (Australia, 22); Grigor Dimitrow (Bułgaria, 23); Karen Chaczanow (Rosja, 24); Fabio Fognini (Włochy, 25); Lloyd Harris (RPA, 26); Filip Krajinović (Serbia, 27); Dusan Lajović (Serbia, 28); Nikołoz Basilaszwili (Gruzja, 29); Carlos Alcaraz (Hiszpania, 30); Taylor Fritz (USA, 31); Sebastian Korda (USA, 32)

Czytaj także:
Indian Wells: Magdalena Fręch zrealizowała plan
Indian Wells: Katarzyna Kawa nie dołączyła do rodaczek

ZOBACZ WIDEO: Internauci przecierają oczy. Co zrobiła polska gwiazda?!
Czy Hubert Hurkacz osiągnie ćwierćfinał?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×