Cóż to była za wymiana! Fani oszaleli po zagraniu Hurkacza

Carlos Alcaraz przerwał znakomitą passę Huberta Hurkacza. Ich półfinałowe starcie w Miami było niesamowicie interesujące. Nie brakowało genialnych wymian.

Krzysztof Kaczmarczyk
Hubert Hurkacz Twitter / Hubert Hurkacz
Polak w Miami walczył o obronę tytułu. Grał doskonale, ale półfinałowy rywal, czyli młody Hiszpan Carlos Alcaraz, okazał się przeszkodą nie do przeskoczenia.

18-latek wygrał dwa tie-breaki i po 122 minutach znakomitego pojedynku mógł cieszyć się z triumfu 7:6(5), 7:6(2) i awansu do finału imprezy ATP Masters 1000 na kortach twardych w Miami.

Podczas tej ponad dwugodzinnej potyczki fani dostali kawał świetnego tenisa i mogli obserwować kilka spektakularnych wymian.

Świadkami jednej z nich byli przy stanie 5:5 (30:30) w drugim secie. Obaj tenisiści poszli na niesamowitą wymianę, która finalnie zakończyła się zwycięstwem Huberta Hurkacza.

Pod wrażeniem byli nie tylko fani, ale i komentator. - Oh dajcie spokój, obaj gracze w najlepszym wydaniu - zachwycał się na wizji.

Tak podsumowano fenomenalne akcję Świątek. Absolutny hit sieci!