Jak on to zrobił! Fenomenalna akcja Hurkacza [WIDEO]

Hubert Hurkacz świetnie zaprezentował się w swoim pierwszym meczu sezonu na kortach ziemnych. Akcję Polaka z pojedynku z Hugo Dellienem można oglądać godzinami.

Piotr Bobakowski
Zwycięska akcja Hurkacza w meczu z Dellienem Twitter / twitter.com/atptour / Zwycięska akcja Hurkacza w meczu z Dellienem
Akcją meczu Hubert Hurkacz - Hugo Dellien podczas turnieju ATP Masters 1000 w Monte Carlo z pewnością była zwycięska dla polskiego tenisisty wymiana w dziesiątym gemie drugiego seta (patrz wideo poniżej).

"Hubi" mocnym i wyrzucającym serwisem zepchnął rywala do defensywy, ale ten wybronił się i odpowiedział znakomitym uderzeniem wzdłuż linii, które powinno dać mu punkt. Punktu dla Boliwijczyka jednak nie było, gdyż Polak zaprezentował swój kunszt. To był prawdziwy majstersztyk!

Twitterowy profil ATP Tour, na którym udostępniono wideo z akcją z meczu Hurkacz - Dellien, skomentował zagranie wrocławianina krótko i wymownie: "Dotyk Hubiego".

25-letni Polak w I rundzie ATP Masters 1000 (kort ziemny, pula nagród 5,415 mln euro) pokonał Boliwijczyka w dwóch setach 7:5, 6:4 (więcej TUTAJ). Kolejnym rywalem Hurkacza będzie Hiszpan Pedro Martinez albo Francuz Ugo Humbert.