Światowe media zauważyły, co publiczność zrobiła w stosunku do Hurkacza

Hubert Hurkacz odpadł w półfinale turnieju ATP w Paryżu, ale po zaciętym boju z Novakiem Djokoviciem. Serb, który zapewnił sobie tytuł numeru jeden na świecie w tym roku, o włos był lepszy w tie-breaku.

Robert Czykiel

Hurkacz postawił się Djokoviciowi

Hubert Hurkacz znowu pokazał światu, że jest gotowy na wielkie rzeczy. W półfinale turnieju ATP w Paryżu napsuł wiele krwi słynnemu Novakowi Djokoviciowi. Po dwóch setach było 1:1, a w trzecim zwycięzcę musiał wyłonić tie-break.

Decydująca partia dostarczyła ogromnych emocji, ale wyszło większe doświadczenie Djokovicia, który awansował do finału. Jak to spotkanie komentują światowe media?

Polub Tenis na Facebooku
Komentarze (11)
  • misiek1367 Zgłoś komentarz
    Typowi żałośni Polacy dla których liczą się tylko Ci którzy ciągle wygrywają. Żeby Ci co tak hejtują takich sportowców jak Hurkacz, Iga Świątek byli chociaż na liście ATP World
    Czytaj całość
    Tour na 1000 miejscu. Dla was liczą się tylko wiecznie wygrywający a ich drogę i poświęcenie jakie oddają macie w d..pie. Przegrał z Novak(iem) Djokovic(em) ale to tenisista od prawie 20lat na kortach Hurkacz jest nowicjuszem w stosunku do niego a już tak wysoko zaszedł.
    • zbych22 Zgłoś komentarz
      Zachwyty nad porażką to specjalność "redaktorów". Przegrana jest przegraną i nie ma powodów do piania. Czy po walce, czy bez nie ma to żadnego znaczenia. Wynik idzie w świat.
      • Fanka Rożera Zgłoś komentarz
        A czy światowe media zauważyły, że gromiąc Hurkacza trzeci raz z rzędu, w trzech meczach NAJBARDZIEJ UTYTUŁOWANY W HISTORII TENISA NOVAK DJOKOVIĆ, USTANOWIŁ KOLEJNY WAŻNY REKORD WSZECH
        CZASÓW? One tak. Ale redakcja mediów SF nie zauważyły, bo te rekordy wszech czasów ustanowił znów Novak Djoković.
          A czy redakcja zauważyła, że gromiąc Hurkacza trzeci raz z rzędu, w trzech meczach NAJBARDZIEJ UTYTUŁOWANY W HISTORII TENISA NOVAK DJOKOVIĆ, USTANOWIŁ KOLEJNY WAŻNY REKORD WSZECH
          CZASÓW?
          • lipowy rzezbiarzz Zgłoś komentarz
            Profesjonalista nie śpi przez półtora seta, brak korygowania popełnionych błędów, pasywna gra w której Hurkacz czuje się fatalnie, oglądam jego pojedynki w TV od początku .
            Zwycięstwo z Serbem było na wyciągnięcie ręki, tylko tę rękę trzeba wyciągnąć. Z mojej obserwacji wynika, że Hurkacz powinień wymusić na organizatorach;gram tylko półtora seta bo później przysypiam. Serb w tym pojedynku nie był orłem, był lepszy o 1cm, trzeba powtarzać do siebie chcę wygrać, po korcie poruszam się z głową podniesioną dolary zostały już dawno pozbierane. To tyle na sobote, wiem tak się gra jak przeciwnik pozwala ale nie można pozwolić ofensywa