Rafał Smoliński
6:0, 7:5 - AUT! Gem, set i mecz Agnieszka Radwańska!
Skomentuj 4
  • Vodka Drinkers Zgłoś komentarz
    Nigdy do Radwańskiej nie mogę się przekonać , co oglądam jej mecz to ona go nie wygrywa to rywalka jej oddaje mecz. 40 nie wymuszonych błędów , 10 podwójnych serwisów i tylko 20
    Czytaj całość
    wygranych piłek w meczu. Ja tego nie jestem w stanie zrozumieć , że tyle wystarczy żeby pokonać rywalkę . To pokazuję jak niski jest poziom kobiecego tenisa . Jedyne tenisistki które reprezentują jakiś poziom to Williams , Szarapowa , Azarenka a reszta to tragedia. Dlatego Radwańska nie wygrała żanego Wielkiego Szlema bo z tą trójką na samych błędach rywalki meczu się nie wygra.
    • vitor Zgłoś komentarz
      paletkara miała tym razem szczescie ale dojdzie do meczu z bardziej doswiadczona i lepsza tenisistką to sie przejedzie!!!
      • Lea Zgłoś komentarz
        Waliła ta Torro, ale Agnieszka się nie dała zamęczyć.
        Zobacz więcej komentarzy (1)
        Dziękujemy serdecznie Państwu za śledzenie naszej relacji na żywo ze spotkania z udziałem Agnieszki Radwańskiej. Przypominamy, że jeszcze dziś w nocy o III rundę powalczy jej młodsza siostra Urszula. Rywalką 22-letniej krakowianki będzie rozstawiona z numerem 15. Sloane Stephens!
        Skomentuj 0
        Kolejną rywalką Polki będzie w piątek Rosjanka Anastazja Pawluczenkowa, która w środę zwyciężyła 6:4, 6:0 utalentowaną Australijkę Ashleigh Barty.
        Skomentuj 1
        • tomasf33 Zgłoś komentarz
          a ja myślę,że mimo,że to będzie cięższy mecz z Anastasią Aga go wygra w 2 setach :)
          W dzisiejszym spotkaniu Polka zanotowała jednego asa, dwa podwójne błędy, 12 winnerów oraz 10 błędów własnych. Hiszpanka z kolei nie zanotowała ani jednego asa, miała 10 podwójnych błędów, 19 kończących uderzeń oraz 38 pomyłek.
          Skomentuj 0
          Po 87 minutach gry Agnieszka Radwańska pokonała 6:0, 7:5 Marię-Teresę Torro i awansowała do III rundy US Open!
          Skomentuj 1
          • justyna7 Zgłoś komentarz
            Martwię się. To była ostatnia 'łatwa przeciwniczka' Nie wiem , może następnym razem bardziej się postara.
            6:0, 6:5* - Kapitalne uderzenie z forhendu naszej reprezentantki! Trzecia piłka meczowa!
            Skomentuj 3
            • fulzbych vel omnibus Zgłoś komentarz
              Dzisiaj w 2 secie Aga z meczu z Cibulkową. Nie zdobywa sama punktów bo stoi daleko za linią końcową tylko musi liczyć na prezenty. Nr 106 rankingu uwidoczniła stare błędy i nawyki Agi.
              Z taką grą z Lisicki czy też Li Na nie ma czego szukać, bo zostanie zmieciona z kortu. ;-)
              • FanRadwana Zgłoś komentarz
                Uff!
                  takich zagrań brak! jak na lekarstwo
                • 6:0, 6:5* - Duży błąd Hiszpanki, równowaga.
                  Skomentuj 1
                  6:0, 6:5* - Krakowianka pakuje bekhend w siatkę i rywalka jest o jeden punkt od tie breaka.
                  Skomentuj 0
                  6:0, 6:5* - I znów agresywny forhend ratuje Torro z opresji!
                  Skomentuj 2
                  6:0, 6:5* - Piłka meczowa! Fatalny błąd Torro przy siatce. Hiszpanka wyrzuca forhend w aut!
                  Skomentuj 2
                  6:0, 6:5* - Świetny serwis, po 30.
                  Skomentuj 1
                  6:0, 6:5* - Dwa podwójne błędy Torro, szansa dla krakowianki...
                  Skomentuj 0
                  6:0, 6:5* - Isia kończy gema do 15. Przydałoby się przełamanie, w Nowym Jorku lada moment spodziewane są opady deszczu.
                  Skomentuj 5
                  Zobacz więcej komentarzy (2)
                  *6:0, 5:5 - Radwańska wyrzuca bekhend w aut i Torro ma dwie okazje na wyrównanie stanu w drugim secie. Wygrywający forhend po krosie i jest remis w drugiej partii!
                  Skomentuj 6
                  Zobacz więcej komentarzy (3)
                  6:0, 5:4* - Isia zdobywa pierwszy punkt po błędzie rywalki, ale w kolejnej akcji Torro zagrywa wygrywającą piłkę przy siatce.
                  Skomentuj 3
                  6:0, 5:4* - Maria-Teresa Torro przełamała serwis Isi! Kolejny wygrywający forhend Hiszpanki!
                  Skomentuj 1
                  *6:0, 5:3 - I break point dla rywalki...
                  Skomentuj 4
                  *6:0, 5:3 - Obroniony! Agresywne zagrania z forhendu Polki przynoszą skutek!
                  Skomentuj 2
                  *6:0, 5:3 - Tym razem myli się Hiszpanka! Meczbol dla Polki!
                  Skomentuj 3
                  *6:0, 5:3 - Aj, Isia wpakowała prosty forhend w siatkę, po 30.
                  Skomentuj 1
                  *6:0, 5:3 - Torro zdobywa punkt forhendem, 30-15 dla krakowianki.
                  Skomentuj 1
                  *6:0, 5:3 - Dobry wolej Isi, jeszcze tylko dwa punkty!
                  Skomentuj 0
                  *6:0, 5:3 - Torro myli się z forhendu, 15-0!
                  Skomentuj 0
                  *6:0, 5:3 - Jest przełamanie! Hiszpana pakuje bekhend w siatkę! Agnieszka Radwańska o krok od zwycięstwa w całym meczu!
                  Skomentuj 1
                  6:0, 4:3* - I jeszcze jeden podwójny błąd Torro! Break point!
                  Skomentuj 0
                  6:0, 4:3* - Hiszpanka mogła skończyć gema, ale popełniła podwójny błąd. Równowaga.
                  Skomentuj 1
                  6:0, 4:3* - Znakomicie! Polka wygrała serwis "na sucho". Wszystko zdaje się powracać już do normy.
                  Skomentuj 1
                  *6:0, 3:3 - Kibice zajęli już swoje miejsca, a Agnieszka Radwańska wygrała dwie piłki, ale pierwszego break pointa Torro obroniła. Przy drugim pomylił się sędzia liniowym, a nasza tenisistka w powtórce akcji pewnie wygrała starcie przy siatce i odrobiła stratę przełamania!
                  Skomentuj 0
                  6:0, 2:3* - Przerwa w grze przy stanie 15-15. Paniom przeszkadza szmer na trybunach.
                  Skomentuj 1
                  6:0, 2:3* - I przełamanie dla Marii-Teresy Torro! Radwańska przy drugim break poincie wpakowała piłkę w siatkę.
                  Skomentuj 0
                  *6:0, 2:2 - Moment słabości ze strony krakowianki. Break point dla rywalki, ale Hiszpanka wyrzuca piłkę w aut.
                  Skomentuj 0
                  *6:0, 2:2 - Torro pokazała, że forhend jest bez wątpienia jej najgroźniejszą bronią. Dwa znakomite winnery dają jej prowadzenie 40-30, a w kolejnej akcji Hiszpanka wymusza błąd Polki i doprowadza do remisu.
                  Skomentuj 0
                  Wieści z kortu numer 14, na którym rozgrywany jest "polski" mecz miksta. Para Marcin Matkowski / Kveta Peschke lepsza w I secie 6:3 od Mariusza Fyrstenberga i Anastazji Rodionowej.
                  Skomentuj 0
                  6:0, 2:1* - Polka była bliska utraty podania, ale zaskoczyła Hiszpankę znakomitym serwisem. Wypad do siatki daje Isi szansę na skończenie gema, a kapitalna wymiana, zakończona przez krakowiankę świetnym winnerem wyprowadzą ją na prowadzenie.
                  Skomentuj 0
                  *6:0, 1:1 - Było już 40-0 dla Hiszpanki, ale krakowianka pewnie trzyma piłkę w korcie, a rywalka popełnia błędy i robi się równowaga. Agnieszka Radwańska nie daje Torro skończyć gema i sama zdobywa przełamanie!
                  Skomentuj 1
                  6:0, 0:1* - I przełamanie! Maria-Teresa Torro na prowadzeniu, po tym jak Isia wyrzuciła piłkę w aut!
                  Skomentuj 1
                  *6:0, 0:0 - Dwa break pointy dla Hiszpanki.
                  Skomentuj 0
                  Znakomity początek naszej tenisistki! Zaledwie 21 minut i wygrana w I secie 6:0! Radwańska skończyła 5 piłek i popełniła zaledwie 2 niewymuszone błędy. Torro miała 3 podwójne błędy, 4 winnery i 11 pomyłek.
                  Skomentuj 0
                  *6:0 - Gem i set Agnieszka Radwańska! Polka zdobywa trzecie przełamanie i kończy seta!
                  Skomentuj 2
                  Prowadzimy także redakcyjnego Twittera w sam raz dla miłośników krótkich informacji i gotowych odnośników do wszystkich naszych artykułów.
                  Skomentuj 1
                  5:0* - Póki co wszystko idzie szybko, łatwo i przyjemnie! Torro pakuje bekhend w siatkę, Isia wygrywa gema do zera i jest o krok od zwycięstwa w I secie!
                  Skomentuj 0
                  Przy okazji, zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku. A na nim najświeższe informacje ze światowych kortów i wszystko o startach Polaków!
                  Skomentuj 1
                    Przedwczoraj nie dała rady, to może dziś wypracuje choć pół rowera ;)
                    *4:0 - Drugie przełamanie dla Agnieszki Radwańskiej! Polka wypracowała trzy break pointy, przy pierwszym rywalka zagrała winnera, ale przy drugim górą była już krakowianka!
                    Skomentuj 1
                    • Pottermaniack Zgłoś komentarz
                      Świetny skrót, świetna obrona, świetne minięcie. Oby tak dalej. ;)
                      Obie panie sponsorowane są przez firmę Lotto. Na korcie niemal w identycznych strojach wyglądają jak bliźniaczki.
                      Skomentuj 2
                      3:0* - Torro popisała się znakomitym winnerem z forhendu. Hiszpanka potrafi przejść z defensywy do ofensywy, ale był to jedynie przebłysk. Po dłuższej wymianie Isia zagrywa chytrego slajsa, po którym rywalka wyrzuca piłkę w aut. Trzeci z rzędu gem na koncie krakowianki!
                      Skomentuj 0
                      *2:0 - I jest przełamanie! Hiszpanka pakuje piłkę w siatkę i przegrywa serwis do 15! Świetny początek Agnieszki Radwańskiej!
                      Skomentuj 0
                      1:0* - Znakomity początek. Isia nie miała problemów z utrzymaniem podania do zera.
                      Skomentuj 0
                      No to gramy! Podaje Polka.
                      Skomentuj 0
                      Tenisistki są już na korcie i właśnie rozpoczęły rozgrzewkę!
                      Skomentuj 0
                      Nasza najlepsza tenisistka po raz piąty w Wielkim Szlemie spotka się z reprezentantką Hiszpanii. O tym, jak wyglądały poprzednie starcia Isi z zawodniczkami oraz kim jest jej dzisiejsza rywalka, możecie Państwo poczytać w naszej specjalnej zapowiedzi!
                      Skomentuj 2
                      Od godz. 17:00 zapraszamy na relację na żywo z meczu II rundy wielkoszlemowego US Open pomiędzy Agnieszką Radwańską a Marią-Teresą Torro.