Przysiężny - Robert na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
6:7(3), 1:6, 7:6(3), 1:6 - Koniec! Gem, set i mecz Stephane Robert! Francuz wykorzystał pierwszego meczbola i zagra w III rundzie Australian Open!
Skomentuj 1
  • Strażniczka W Blokhauzie Zgłoś komentarz
    Wtopił przez masakryczną ilość błędów :( Dzięki za relację.
    Dziękujemy serdecznie Państwu za śledzenie naszej relacji na żywo ze spotkania z udziałem Michała Przysiężnego. Przypominamy, że o godz. 1:00 czasu polskiego o 1/8 finału singla powalczy Jerzy Janowicz, który na korcie numer 3 zmierzy się z Niemcem Florianem Mayerem! Dziś natomiast cieszmy się ze zwycięstwa Agnieszki Radwańskiej.
    Skomentuj 0
    Statystyki dzisiejszego spotkania mówią same za siebie!
    Skomentuj 0
    Niestety, Michał Przysiężny był dzisiaj słabszy od Francuza, który zasłużenie zagra w III rundzie turnieju w Melbourne.
    Skomentuj 0
    6:7(3), 1:6, 7:6(3), 1:5* - Trzy piłki meczowe!
    Skomentuj 0
    6:7(3), 1:6, 7:6(3), 1:5* - 30-0, Francuz dwie piłki od meczu.
    Skomentuj 0
  • 6:7(3), 1:6, 7:6(3), 1:5* - I przełamanie dla Stephane'a Roberta! Przysiężny wyrzucił forhend w aut! Francuz podaje na mecz!
    Skomentuj 0
    *6:7(3), 1:6, 7:6(3), 1:4 - Podwójny błąd Polaka i trzecia szansa dla Francuza.
    Skomentuj 1
    *6:7(3), 1:6, 7:6(3), 1:4 - Oba obronione! Pierwszy serwisem, a drugi znakomitym wolejem po starciu przy siatce.
    Skomentuj 0
    *6:7(3), 1:6, 7:6(3), 1:4 - Dwa kolejne break pointy dla reprezentanta Trójkolorowych.
    Skomentuj 0
    *6:7(3), 1:6, 7:6(3), 1:4 - Znakomicie serwuje Robert, a do tego ma sporo szczęścia. Przy stanie 30-15 piłka po jego podaniu minimalnie zahaczyła o linię. Francuz dwa gemy od awansu do III rundy.
    Skomentuj 0
    6:7(3), 1:6, 7:6(3), 1:3* - Dwa znakomite serwisy i Polak wygrywa pierwszego gema w czwartej partii.
    Skomentuj 0
    *6:7(3), 1:6, 7:6(3), 0:3 - Pierwsze trzy punkty łatwo padają łupem głogowianina, ale w kolejnych akcjach Polak fatalnie myli się i robi się równowaga.
    Skomentuj 0
    *6:7(3), 1:6, 7:6(3), 0:3 - Zaczynamy! Podaje Polak.
    Skomentuj 0
    Panowie są już po rozgrzewce i są już gotowi, by wznowić mecz!
    Skomentuj 0
    I jest też Stephane Robert! Obaj panowie mogą zatem zacząć się rozgrzewać!
    Skomentuj 0
    A jednak gra będzie kontynuowana! Na korcie jest już Michał Przysiężny!
    Skomentuj 0
    Kort numer 8 był już w zasadzie wysuszony i wówczas znów zaczął padać deszcz. Czekamy zatem na rozwój wydarzeń.
    Skomentuj 0
    A tak było w Melbourne jeszcze przed godziną.
    Skomentuj 0
    Dobre wieści z Melbourne! Deszcz przestał padać i rozpoczęto już osuszanie kortów!
    Skomentuj 0
    Nie wygląda to najlepiej. W Melbourne Park właśnie zaczął padać deszcz.
    Skomentuj 0
    Tenisiści opuścili kort i udali się do szatni. Jak tylko znów pojawią się na placu gry, to Państwa poinformujemy.
    Skomentuj 0
    Coś niesamowitego! Gra została wstrzymana, ponieważ nad Melbourne przechodzą właśnie burze!
    Skomentuj 0
    *6:7(3), 1:6, 7:6(3), 0:3 - Nie jest dobrze. Robert utrzymał serwis do 15. Oby nasz tenisista podjął jeszcze walkę!
    Skomentuj 0
    A tu jeszcze statystyki III seta. Co to był za set!
    Skomentuj 0
    6:7(3), 1:6, 7:6(3), 0:2* - I przełamanie! Stephane Robert wykorzystał drugą szansę!
    Skomentuj 3
    • Alk Zgłoś komentarz
      Może zmiana pogody wpłynie pozytywnie na Przysiężnego..
        Dokładnie - 56 UE :(
          Chyba nie ma co się stresować. Przy takiej ilości gał jakie robi dziś Ołówek, żabożar musi się bardziej napocić by przegrać to spotkanie..
          *6:7(3), 1:6, 7:6(3), 0:1 - Trzy break pointy dla Francuza!
          Skomentuj 0
          *6:7(3), 1:6, 7:6(3), 0:1 - Gem wygrany "na sucho" przez Francuza. W ostatniej akcji Polak fatalnie pomylił się z forhendu.
          Skomentuj 0
          Niesamowita sytuacja! Francuz serwował na mecz i wydawało się, że Polak jest już poza turniejem! Przysiężny wygrał III seta po tie breaku, ale wciąż przegrywa w całym meczu 1-2!
          Skomentuj 0
          6:7(3), 1:6, 7:6(3)* - Jest set dla Michała Przysiężnego! Francuz popełnił podwójny błąd!
          Skomentuj 4
          Zobacz więcej komentarzy (1)
          6-3* - Robert myli się z bekhendu! Trzy setbole dla Polaka!
          Skomentuj 1
            Brawo!!! Proszę jeszcze o dwa nieco spokojniejsze - wygrane - sety ;)
            *5-3 - Punkt dla Polaka.
            Skomentuj 0
            *4-3 - Polak trafia idealnie w linię! Mini break!
            Skomentuj 0
            3-3* - Świetne uderzenie z bekhendu i mini break odrobiony! Zmiana stron.
            Skomentuj 0
            2-3* - As Polaka.
            Skomentuj 0
            *1-3 - Świetny winner z forhendu po krosie.
            Skomentuj 0
            *0-3 - Ołówek pakuje forhend w siatkę.
            Skomentuj 0
            0-2* - As z drugiego serwisu!
            Skomentuj 0
            0-1* - Za dobrze zagrał teraz Francuz. Mini break dla Roberta.
            Skomentuj 0
            *6:7(3), 1:6, 6:6 - I jest przełamanie! Michał Przysiężny wykorzystał drugiego break pointa i mamy tie break!
            Skomentuj 1
            6:7(3), 1:6, 5:6* - To już naprawdę ostatnia szansa! Dwa break pointy dla Polaka!
            Skomentuj 3
            6:7(3), 1:6, 5:6* - Było już 30-0 dla głogowianina, ale po kapitalnym winnerze z forhendu Stephane Robert uzyskał break pointa! Po dłuższej wymianie Polak wyrzuca piłkę w aut i Francuz będzie za chwilę podawał na mecz!
            Skomentuj 2
            *6:7(3), 1:6, 5:5 - Nic z tego! Francuz wygrał gema do 40.
            Skomentuj 2
            6:7(3), 1:6, 5:4* - Świetne minięcie ze strony Roberta i po 30.
            Skomentuj 0
            6:7(3), 1:6, 5:4* - Polak zmusza rywala do błędu i robi się 0-30 przy podaniu Francuza!
            Skomentuj 0
            6:7(3), 1:6, 5:4* - Znakomita akcja przy siatce dała Polakowi prowadzenie 40-15. Przy drugiej okazji na skończenie gema przez Przysiężnego Robert posłał return w aut.
            Skomentuj 0
            *6:7(3), 1:6, 4:4 - Francuz utrzymał serwis do 15. Łatwo przychodzą mu punkty przy własnym podaniu, gdyż głogowianin popełnia sporo błędów.
            Skomentuj 2
              Walcz Ołów do końca! ..może przełamanie? ;) --- Była szansa - niestety Robert się wybronił i sam przełamał Michała :(
              • Genowefa Klejszta Zgłoś komentarz
                przegra no trudno
                6:7(3), 1:6, 4:3* - Nasz tenisista popisuje wspaniałym uderzeniem z forhendu po krosie i pewnie wygrywa serwis do 15.
                Skomentuj 0
                *6:7(3), 1:6, 3:3 - Dwa znakomite serwisy na koniec i Francuz wygrał serwis do 15.
                Skomentuj 0
                6:7(3), 1:6, 3:2* - Głogowianin utrzymał serwis do 40.
                Skomentuj 0
                *6:7(3), 1:6, 2:2 - Tym razem szansę miał Francuz, ale Polak serwisem doprowadził do równowagi.
                Skomentuj 0
                *6:7(3), 1:6, 2:2 - I gem wygrany przez Roberta do 40.
                Skomentuj 0
                6:7(3), 1:6, 2:1* - Kapitalny return Polaka daje mu break pointa, ale Francuz odpowiada wspaniałym uderzeniem z forhendu po linii.
                Skomentuj 0
                6:7(3), 1:6, 2:1* - Jest gem dla Ołówka! Świetne uderzenie z forhendu po krosie na koniec.
                Skomentuj 1
                *6:7(3), 1:6, 1:1 - Polak zmarnował dwie okazje na zwieńczenie gema i robi się równowaga. Przy drugiej szansie Francuz w wielkim stylu doszedł do krótko zagranej piłki przez głogowianina.
                Skomentuj 0
                *6:7(3), 1:6, 1:1 - Robert stracił tylko jeden punkt i pewnie wygrał własny serwis.
                Skomentuj 0
                A oto i statystyki II seta.
                Skomentuj 0
                6:7(3), 1:6, 1:0* - Po fatalnie przestrzelonym forhendzie przez Polaka wydawało się, że Francuz znów przełamanie jego serwis. Tak się jednak nie stało, gdyż cztery piłki z rzędu wygrał nasz reprezentant.
                Skomentuj 0
                *6:7(3), 1:6 - Gem i set Stephane Robert! Francuz nie miał żadnych problemów z utrzymaniem serwisu!
                Skomentuj 0
                6:7(3), 1:5* - I przełamanie! Źle się układa ten set dla głogowianina. Stephane Robert o krok od zwycięstwa w drugiej partii.
                Skomentuj 0
                *6:7(3), 1:4 - Przysiężny psuje woleja i Francuz ma dwa break pointy.
                Skomentuj 0
                *6:7(3), 1:4 - Kilka znakomitych serwisów Francuza. W ostatniej akcji, po krótkiej wymianie, głogowianin wyrzuca w aut forhend. Rośnie przewaga Roberta!
                Skomentuj 0
                6:7(3), 1:3* - I Stephane Robert zdobywa przełamanie! Pierwszego break pointa Przysiężny broni wolejem przy siatce, ale przy drugim rywal jest już skuteczny!
                Skomentuj 1
                *6:7(3), 1:2 - Robert popisuje się świetnym minięciem, po czym Polak myli się i Francuz ma dwa break pointy.
                Skomentuj 0
                *6:7(3), 1:2 - Pierwszy punkt zdobył Przysiężny, ale później Francuz odpowiedział serwisem i gładko skończył gema do 15.
                Skomentuj 0
                6:7(3), 1:1* - Trzy asy i jeden podwójny błąd Ołówka. Pewnie utrzymany serwis do 15 przez głogowianina.
                Skomentuj 0
                *6:7(3), 0:1 - Świetny początek Roberta. Francuz popisał się kapitalnym minięciem, a w kolejnej akcji nie dał szans Polakowi i wygrał serwis do 15.
                Skomentuj 0
                Zaczynamy! Podaje Francuz.
                Skomentuj 0
                Obaj panowie zakończyli już rozgrzewkę i są gotowi, by wznowić mecz!
                Skomentuj 0
                A tak prezentują się statystyki I seta tego pojedynku, w którym Stephane Robert triumfował po tie breaku.
                Skomentuj 0
                I jest także i Francuz! Panowie mogą zatem rozpocząć rozgrzewkę i wkrótce zaczynamy!
                Skomentuj 1
                Czekamy tylko jeszcze na Roberta.
                Skomentuj 0
                Nasz reprezentant już pojawił się na korcie!
                Skomentuj 0
                Na korcie numer 8 trwają już przygotowania, by wznowić mecz Przysiężnego z Robertem.
                Skomentuj 0
                Na dwóch głównych obiektach Melbourne Park rozgrywane są obecnie spotkania pod dachem. Na Rod Laver Arena Rafael Nadal prowadzi w I secie 4:2 z Thanasim Kokkinakisem. Z kolei na Hisense Arena Roger Federer wygrał premierową odsłonę meczu z Blazem Kavciciem 6:2.
                Skomentuj 0
                Pojedynek Polaka z Francuzem rozpoczął się zgodnie z planem, ale został przerwany z powodu zbyt dużych upałów po wygraniu I seta 7:6(3) przez reprezentanta Trójkolorowych. Organizatorzy planują wznowić ten mecz o godz. 8:00 czasu polskiego.
                Skomentuj 0
                Od godz. 8:00 zapraszamy na relację na żywo z meczu II rundy wielkoszlemowego Australian Open 2014 pomiędzy Michałem Przysiężnym a Stephanem Robertem.
                Skomentuj 2
                • tomasf33 Zgłoś komentarz
                  za 40 min mecz :)
                    Jak miło.. Lajfik :-D Na przerwie korzystają nie tylko tenisiści.. Oby pomogła Michałowi - czekam na 3:1 :)