Puchar Hopmana: Polska - Australia na żywo!

Relację prowadzą : autor:
Rafał Smoliński
autor:
Marcin Motyka
Janowicz / Radwańska - Mitchell / Dellacqua 8:4 - Koniec meczu! Dellacqua popełniła podwójny błąd i Polacy zwyciężyli 8:4.
Skomentuj 0
Dziękujemy serdecznie Państwu, że byliście dziś razem z nami. Zapraszamy na nasze kolejne relacje na żywo z 27. edycji Pucharu Hopmana, a tymczasem życzymy miłej niedzieli!
Skomentuj 0
Kolejny mecz Polacy rozegrają w środę, kiedy to zmierzą się z Brytyjczykami (początek o godz. 3:00). W piątek natomiast, w ostatnim spotkaniu grupowym, biało-czerwoni zagrają z Francuzami (początek o godz. 3:00).
Skomentuj 0
A na koniec, w mającej pokazowy charakter grze mieszanej, Agnieszka Radwańska i Jerzy Janowicz pokonali Casey Dellacquę i zastępującego Ebdena Benjamina Mitchella.
Skomentuj 0
Skomentuj 0
Przypominamy jeszcze, jak Polacy wygrali mecz z Australijczykami. Najpierw punkt zdobyła Agnieszka Radwańska!
Skomentuj 0
 • Idealny początek biało-czerwonych! Polska pokonała Australię 3-0. Mecz miksta zostanie oczywiście zweryfikowany jako walkower 6:0, 6:0 dla biało-czerwonych.
  Skomentuj 1
  • steffen Zgłoś komentarz
   Teraz dzień przerwy, JJ się lepiej zaaklimatyzuje. potrenują miksta i będzie dobrze :)
   - Dobrze jest zagrać miksta i dobrze bawić się na korcie - powiedziała Agnieszka Radwańska.
   Skomentuj 3
   • żiżu Zgłoś komentarz
    Nie wiem czy odważyłbym się podejść do Agnieszki :). Celta bym się nie bał ale gniew pani Żiżowej byłby dla mnie prawdziwą katorgą :D
    • żiżu Zgłoś komentarz
     Zazdroszczę mu , ja też bym chciał dostać w polika od Agnieszki :)
     • Pottermaniack Zgłoś komentarz
      Aga pocałowała Mitchella. ;D #taktylkozauwazam
      Janowicz / Radwańska - Mitchell / Dellacqua 7:4* - Cudowna akcja na zakończenie 11. gema. Janowicz i Radwańska zagrali znakomicie, a punkt zwieńczył łodzianin uderzeniem z forhendu po krosie.
      Skomentuj 0
      Janowicz / Radwańska - Mitchell / Dellacqua *6:4 - Jednak gramy tylko tzw. pro seta. Polacy i tak wygrali już ten mecz ze względu na wycofanie się Ebdena i wejście do gry Mitchella.
      Skomentuj 0
      Janowicz / Radwańska - Mitchell / Dellacqua *6:4 - Świetny serwis Australijczyka. Polak bez szans na odbiór.
      Skomentuj 0
      Janowicz / Radwańska - Mitchell / Dellacqua 6:3, 0:0* - Podwójny błąd Mitchella i nasi reprezentanci mają break pointa przy stanie po 40.
      Skomentuj 1
      Janowicz / Radwańska - Mitchell / Dellacqua 6:3* - Jerzy Janowicz ruszył do przodu i pewnie zwieńczył punkt smeczem. Gem dla Polski!
      Skomentuj 4
      Zobacz więcej komentarzy (1)
      Janowicz / Radwańska - Mitchell / Dellacqua *5:3 - Dwie piłki setowe dla biało-czerwonych.
      Skomentuj 0
      Janowicz / Radwańska - Mitchell / Dellacqua *5:3 - Świetna wymiana, w której zdawało się, że piłka wyjdzie w aut, padła łupem Australijczyków. Po chwili Janowicz wyrzucił return w aut i Australijczycy zdobyli trzeciego gema.
      Skomentuj 0
      Janowicz / Radwańska - Mitchell / Dellacqua 5:2* - Dellacqua popisała się świetnym returnem, ale Janowicz skasował break pointa pewnym wolejem. Przy decydującym punkcie Radwańska zagrała jednak znakomicie i Polacy coraz bliżej zwycięstwa w I secie.
      Skomentuj 1
      Janowicz / Radwańska - Mitchell / Dellacqua *4:2 - Mitchell po raz pierwszy wygrał własne podanie i zmniejszył stratę.
      Skomentuj 0
      Janowicz / Radwańska - Mitchell / Dellacqua 4:1* - Z 40-0 przy serwisie Janowicza zrobiło się po 40, ale decydujący punkt wygrali Polacy. Jurek krzyknął do Agnieszki "moja" i zwieńczył gema pewnym smeczem.
      Skomentuj 0
      Janowicz / Radwańska - Mitchell / Dellacqua *3:1 - Kilka udanych zagrań reprezentantów gospodarzy. Mitchell dostał nawet owację po wygraniu pierwszej piłki. Ostatecznie Dellacqua utrzymała serwis "na sucho".
      Skomentuj 5
      Zobacz więcej komentarzy (2)
      Janowicz / Radwańska - Mitchell / Dellacqua 3:0* - Szybko idzie Polakom. Radwańska utrzymała serwis do zera i trzeci z rzędu gem pada łupem naszych zawodników.
      Skomentuj 2
      Janowicz / Radwańska - Mitchell / Dellacqua *2:0 - Pierwszy break point obroniony, ale przy drugiej okazji Benjamin Mitchell znów wyrzucił woleja i Polska ma przełamanie!
      Skomentuj 0
      Janowicz / Radwańska - Mitchell / Dellacqua 1:0* - Psuje Mitchell woleja i Polacy mają dwa break pointy.
      Skomentuj 0
      Janowicz / Radwańska - Mitchell / Dellacqua 1:0* - Cztery potężne serwisy łodzianina i gem wygrany do zera.
      Skomentuj 0
      Zaczynamy od serwisu Janowicza!
      Skomentuj 0
      Arbitrem głównym gry kończącej rywalizację Polski z Australią będzie Jake Garner z USA.
      Skomentuj 1
      • steffen Zgłoś komentarz
       Szkoda że nie mamy podsłuchu dialogów Agi i JJ, bo widać że wesoło jest. ;)
       Tenisiści Polski i Australii są już na korcie. Za chwila rozpocznie się gra mikstowa pomiędzy Agnieszką Radwańską i Jerzym Janowiczem a parą Casey Dellacqua / Benjamin Mitchell.
       Skomentuj 0
       Z deblowymi zmaganiami w Brisbane w I rundzie pożegnała się Klaudia Jans-Ignacik, której partnerowała Słowenka Andreja Klepac.
       Skomentuj 0
       Benjamin Mitchell zastąpi Matthew Ebdena w grze mieszanej w drużynie Australii.
       Skomentuj 1
       • Mind Control Zgłoś komentarz
        To był chyba całkiem dobry junior, jak dobrze kojarzę to był notowany w top10 rankingu. ;)
        W Brisbane mecz w II rundy eliminacji wygrał Łukasz Kubot.
        Skomentuj 0
        Dziś Polacy toczyli zawodowe pojedynki nie tylko w Perth. W Auckland do finału eliminacji awansowała Urszula Radwańska.
        Skomentuj 0
        Mało który tenisista zanotował tak imponujący debiut w Pucharze Hopmana jak Jerzy Janowicz. Polak nie tylko zwyciężył, ale i zanotował serię dziesięciu gemów wygranych pod rząd.
        Skomentuj 1
        Za kilkanaście minut reprezentanci Polski i Australii znów pojawią się na korcie Perth Arena, by rozegrać grę mikstową.
        Skomentuj 0
        - W tenisie czasami zdarzają się takie sytuacje. Nie grałem najlepiej, ale walczyłem o każdy punkt. Przed rokiem nie przyjechałem do Perth, bo miałem problemy ze stopą, chodziłem o kulach, teraz jest wszystko w porządku - mówił Jerzy Janowicz.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Matthew Ebden 3:6, 7:5, 6:0 - Gem, set i mecz Jerzy Janowicz! Łodzianin w niesamowitym stylu wrócił do gry, pokonał Matthew Ebdena i sprawił, że już po dwóch grach Polska jest pewna triumfu nad Australią.
        Skomentuj 1
        Jerzy Janowicz - Matthew Ebden 3:6, 7:5, 5:0* - Trzy meczbole dla Polaka!
        Skomentuj 1
        • Jureczek-Główka Zgłoś komentarz
         ja pier... ale FORMA JANOWICZA OJ MOJ PANIE ON BEDZIE MISTRZEM JUZ NIEDLUGO WOW!!!!!!!!!!!!!!!! NO ALE GLOWKA DALEJ DO WYMIANY JAKIM BYL BUCEM TAKIM JUZ ZAKONCZY KARIERE:d
         Jerzy Janowicz - Matthew Ebden 3:6, 7:5, 5:0* - Dziewiąty z rzędu wygrany gem przez łodzianina.
         Skomentuj 5
         Zobacz więcej komentarzy (2)
         Jerzy Janowicz - Matthew Ebden *3:6, 7:5, 4:0 - Przełamanie numer dwa w trzecim secie. Tu już nic nie może się zmienić. Łodzianin wygra tę grę i Polska pokona Australię w pierwszej kolejce Pucharu Hopmana 2015.
         Skomentuj 1
         Jerzy Janowicz - Matthew Ebden 3:6, 7:5, 3:0* - Wbił potężnego gwoździa Janowicza, następnie prosty błąd Ebdena i Polak ma szansę na drugie przełamanie.
         Skomentuj 15
         Zobacz więcej komentarzy (12)
         Jerzy Janowicz - Matthew Ebden 3:6, 7:5, 3:0* - Polak w pełni dominuje na placu gry, natomiast Ebden sprawia wrażenia człowieka, któremu każdy krok sprawia ból.
         Skomentuj 1
         Jerzy Janowicz - Matthew Ebden *3:6, 7:5, 2:0 - Przełamanie dla Janowicza! Fantastyczny return Polaka i Australijczyk trafił z forhendu w siatkę.
         Skomentuj 0
         Jerzy Janowicz - Matthew Ebden 3:6, 7:5, 1:0* - Dwa break pointy dla Janowicza. Polak może znaleźć się w doskonałym położeniu już na samym początku trzeciego seta.
         Skomentuj 1
         Jerzy Janowicz - Matthew Ebden 3:6, 7:5, 1:0* - Janowicz wygrał gema z 0-30 i wyszedł na prowadzenie w ostatnim secie tej gry.
         Skomentuj 1
         Jerzy Janowicz - Matthew Ebden *3:6, 7:5, 0:0 - Decydującą partię podaniem rozpoczyna Polak.
         Skomentuj 0
         Jerzy Janowicz - Matthew Ebden *3:6, 7:5, 0:0 - Rozpoczęcie trzeciej odsłony nieco się opóźni, ponieważ Australijczyk poprosił o przerwę medyczną.
         Skomentuj 0
         Jerzy Janowicz - Matthew Ebden *3:6, 7:5, 0:0 - Gem i drugi set Jerzy Janowicz! Niesamowite, jak Matthew Ebden wypuścił z rąk niemal pewne zwycięstwo. Australijczyk prowadził już 5:3, ale przegrał cztery gemy z rzędu i całą partię.
         Skomentuj 2
         Jerzy Janowicz - Matthew Ebden 3:6, 6:5* - Dwa setbole dla Janowicza!
         Skomentuj 1
         Jerzy Janowicz - Matthew Ebden 3:6, 6:5* - W mgnieniu oka mecz obrócił się o 180 stopni. Teraz to Janowicz jest na fali i ma momentum po swojej stronie.
         Skomentuj 5
         Zobacz więcej komentarzy (2)
         Jerzy Janowicz - Matthew Ebden *3:6, 5:5 - Przełamanie powrotne dla Janowicza! Polak wrócił do gry w ostatnim momencie. Natomiast Ebdena zawiodło to, co jak dotychczas dawało mu wiele punktów - akcje przy siatce.
         Skomentuj 2
         Jerzy Janowicz - Matthew Ebden 3:6, 4:5* - Fantastycznie obronił się Australijczyk i posłał dwa wygrywające serwisy. Lecz Janowicz będzie miał trzecią okazję na breaka.
         Skomentuj 2
         Jerzy Janowicz - Matthew Ebden 3:6, 4:5* - Nerwy. Nerwy Ebdena. Podwójny błąd serwisowy i dwa break pointy dla Janowicza. To ostatnia szansa dla Polaka.
         Skomentuj 1
         Jerzy Janowicz - Matthew Ebden 3:6, 4:5* - Gem wygrany przez łodzianina bez straty punktu, ale teraz po zwycięstwo w całej grze będzie podawał Ebden.
         Skomentuj 0
         Jerzy Janowicz - Matthew Ebden *3:6, 3:5 - Szkoda, bo była ogromna szansa. Polak prowadził przy serwisie rywala 30-0, lecz w sytuacji zagrożenia Ebden sięgnął po niezawodzącą go dziś taktykę serwis-wolej.
         Skomentuj 1
         Jerzy Janowicz - Matthew Ebden 3:6, 3:4* - Znów trudne chwile przy swoim podaniu przeżywał Janowicz, lecz Polak nie pozwolił się przełamać po raz trzeci.
         Skomentuj 2
         Jerzy Janowicz - Matthew Ebden *3:6, 2:4 - "Na sucho" Ebden, sytuacja Polaka coraz trudniejsza.
         Skomentuj 0
         Jerzy Janowicz - Matthew Ebden 3:6, 2:3* - Pierwszego break pointa Janowicz obronił smeczem, drugiego serwisem, ale przy trzecim przegrał długą wymianę, posyłając bekhend w aut. Przełamanie dla Ebdena, który jest na prostej drodze, by wygrać ten mecz i dać punkt Australii.
         Skomentuj 1
         Jerzy Janowicz - Matthew Ebden *3:6, 2:2 - Janowicz stracił równowagę i upadł na kort, ale na szczęście może bez przeszkód kontynuować grę. A musi odrabiać straty, bo przegrywa 0-40.
         Skomentuj 2
         Jerzy Janowicz - Matthew Ebden *3:6, 2:2 - Coraz lepiej zaczyna funkcjonować return Janowicza, choć serwis Ebdena ciągle wyrządza naszemu reprezentantowi krzywdę.
         Skomentuj 0
         Jerzy Janowicz - Matthew Ebden 3:6, 2:1* - Łatwo wygrany gem serwisowy przez Janowicza. Właśnie tego Polak potrzebował, by podnieść swoje morale.
         Skomentuj 0
         Jerzy Janowicz - Matthew Ebden *3:6, 1:1 - Ebdenowi udaje się niemal wszystko - bekhendowe minięcia w pełnym biegu, ryzykowne akcje serwis-wolej przy stanie 30-30 czy asy serwisowe z drugiego podania.
         Skomentuj 0
         Jerzy Janowicz - Matthew Ebden 3:6, 1:0* - Ebden wyśmienicie czuje się na korcie i Janowicza czeka dziś bardzo trudne zadanie. Polak musi ograniczyć liczbę błędów własnych oraz skuteczniej serwować.
         Skomentuj 1
         Jerzy Janowicz - Matthew Ebden *3:6, 0:0 - Gem i pierwszy set Matthew Ebden. Rezydujący w Perth reprezentant Australii jeden raz przełamał serwis Jerzego Janowicza, i to dało mu sukces w premierowej odsłonie.
         Skomentuj 4
         • Arkadiusz Buła Zgłoś komentarz
          Dlaczego nie gra Panfil Kubot Przysiezny tylko wybrano najwieksza łajze a kraju ....? dwa razy lepiej odbił pilke i gwiazdorzy oferma
          • Archer Zgłoś komentarz
           Wygląda na to, że Jerzy wziął sobie do serca słowa żiżu i nam tutaj robi krecią robotę :D
           • marinko Zgłoś komentarz
            Australijczyk gra swoje
            Zobacz więcej komentarzy (1)
            Jerzy Janowicz - Matthew Ebden 3:5* - Dwa setbole dla Australijczyka.
            Skomentuj 4
            Zobacz więcej komentarzy (1)
            Jerzy Janowicz - Matthew Ebden 3:5* - Gem dla Janowicza, ale teraz Ebden serwuje po zwycięstwo w partii otwarcia.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Matthew Ebden *2:5 - Cztery punkty z rzędu i gem dla Ebdena, który jest o krok od zwycięstwa w pierwszym secie.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Matthew Ebden 2:4* - Obronił się Ebden. Przy pierwszym break poincie Janowicza trafił z bekhendu w siatkę, a przy drugim Australijczyk ruszył do siatki, wcześniej serwując na ciało łodzianina, czym zaskoczył naszego reprezentanta.
            Skomentuj 1
            Jerzy Janowicz - Matthew Ebden 2:4* - Dwa podwójne błędy serwisowe z rzędu Ebdena i Janowicz może błyskawicznie odrobić stratę.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Matthew Ebden 2:4* - Trzy z rzędu błędy Janowicza, w tym kompletnie nieudany dropszot przy piłce na przełamanie, i łodzianin został przełamany.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Matthew Ebden *2:3 - Podwójny błąd serwisowy Janowicza i Ebden ma dwa break pointy.
            Skomentuj 1
            Jerzy Janowicz - Matthew Ebden *2:3 - Ebden jak na razie znakomicie serwuje. A Janowicz ciągle szuka swojej optymalnej gry z linii końcowej.
            Skomentuj 1
            • marinko Zgłoś komentarz
             Solidny jest Ebden , widać już że ciężko będzie go pokonać , poprzedni sezon mial slabszy bo wczesniej regularnie byl w setce
             Jerzy Janowicz - Matthew Ebden 2:2* - Doping polskich kibiców pomógł Janowiczowi. Łodzianin przegrywał 0-30 przy własnym podaniu, po czym zdobył cztery punkty z kolei.
             Skomentuj 0
             Jerzy Janowicz - Matthew Ebden *1:2 - Często, chętnie i, co najważniejsze dla siebie, skutecznie atakuje przy siatce Ebden. Janowicz stara się temu przeciwstawić mocnymi zagraniami z linii końcowej.
             Skomentuj 0
             Jerzy Janowicz - Matthew Ebden 1:1* - Dwa serwisy Janowicza, których prędkość przekroczyła 220 km/h, i gem dla Polaka.
             Skomentuj 0
             Jerzy Janowicz - Matthew Ebden *0:1 - Przestrzelony drugi serwis Janowicza, podwójny błąd Polaka i równowaga.
             Skomentuj 0
             Jerzy Janowicz - Matthew Ebden *0:1 - Mocne otwarcie Ebdena, który wygrał gema otwarcia "na sucho".
             Skomentuj 0
             Zaczynamy od serwisu Ebdena!
             Skomentuj 0
             Mecz sędziować będzie Alison Hughes z Wielkiej Brytanii.
             Skomentuj 0
             Matthew Ebden początkowo nie był w drużynie Australii na Puchar Hopmana. W turnieju miał wystąpić Nick Kyrgios, który jednak doznał kontuzji pleców i jego miejsce zajął właśnie 27-latek urodzony w Durbanie w RPA.
             Skomentuj 0
             Jerzy Janowicz i Matthew Ebden są już na placu gry. Za kilka chwil rozpocznie się druga gra konfrontacji Polski z Australią.
             Skomentuj 3
             Za sprawą Agnieszki Radwańskiej Polska zdobyła pierwszy punkt w konfrontacji z Australią. Po krótkiej przerwie na korcie w Perth pojawią się dwaj debiutanci w Pucharze Hopmana - Jerzy Janowicz i Matthew Ebden.
             Skomentuj 0
             - Wiedziałam, że kibice będą za Casey, ale miałam również znakomite wsparcie ze strony polskich fanów. Przed rokiem z Grzegorzem Panfilem doszliśmy do finału, więc mam nadzieję, że w tym sezonie uda nam się coś więcej. Liczę, że Polska dobrze zaprezentuje się w tym turnieju - mówiła Agnieszka Radwańska.
             Skomentuj 0
             Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 6:2, 6:3 - Gem, set i mecz Agnieszka Radwańska! Krakowianka kończy mecz z Casey Dellacquą wolejem i daje reprezentacji Polski pierwszy punkt w rywalizacji z Australią.
             Skomentuj 1
             Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua *6:2, 5:3 - Meczbol dla Radwańskiej!
             Skomentuj 1
             • Archer Zgłoś komentarz
              W stylu Martiny Navratilovej, teraz co drugie zagranie będziemy to słyszeć :D Brawo Agnieszka!
              Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua *6:2, 5:3 - I kolejny przestrzelony forhend Australijki. Przełamanie dla Radwańskiej, która serwuje, by zdobyć pierwszy punkt dla Polski.
              Skomentuj 1
              Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 6:2, 4:3* - Banalny błąd Australijki, która przestrzeliła forhend, mając otwarty kort. Drugi break point dla Isi.
              Skomentuj 1
              Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 6:2, 4:3* - Niestety, bekhend po linii Radwańskiej zatrzymuje się na siatce.
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 6:2, 4:3* - Czy to jest ten moment? Piłka na przełamanie i serwis po zwycięstwo dla krakowianki.
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 6:2, 4:3* - I trzeci z rzędu gem dla Radwańskiej. Polka po raz pierwszy w drugim secie jest na prowadzeniu.
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua *6:2, 3:3 - Kapitalna akcja Radwańskiej, zwieńczona smeczem. Polka wraca do gry w drugim secie!
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 6:2, 2:3* - Podwójny błąd serwisowy Australijki i dwie piłki na przełamanie dla Radwańskiej.
              Skomentuj 1
              Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 6:2, 2:3* - Gem dla Radwańskiej, a tymczasem w Brisbane niesamowicie bolesnej porażki doznała Samantha Stosur. Australijka prowadziła w decydującym secie pojedynku z Varvarą Lepchenko 5:1 i miała meczbola, mimo to przegrała. Mecz zakończył się triumfem Amerykanki 4:6, 6:4, 7:5.
              Skomentuj 5
              Zobacz więcej komentarzy (2)
              Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua *6:2, 1:3 - Dellacqua w świetnym stylu wyszła z trudnej sytuacji. Break pointa obroniła zagraniem wygrywającym, a następnie pomogła sobie dobrymi serwisami.
              Skomentuj 3
              Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 6:2, 1:2* - U Australijki znów pojawiły się błędy i Polka ma piłkę na odrobienie strat.
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 6:2, 1:2* - Dellacqua przejęła inicjatywę na korcie, ale Radwańska z pewnością nie rzuci rękawicy w walce o drugiego seta, choć traci jedno przełamanie.
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua *6:2, 0:2 - Radwańska miała szansę na przełamanie, ale jej nie wykorzystała. Dellacqua utrzymała serwis i wychodzi na dwugemowe prowadzenie.
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 6:2, 0:1* - Słaby drugi serwis Radwańskiej i Dellacqua bezlitośnie to wykorzystała, posyłając kończący return.
              Skomentuj 1
              Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua *6:2, 0:0 - W ważnych momentach Dellacqua popełnia błędy. Tak było tez i w tym przypadku, gdy przestrzeliła forhend. Jednak Australijka będzie mieć drugą szansę na przełamanie.
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua *6:2, 0:0 - Break point na otwarcie drugiego seta dla Australijki.
              Skomentuj 0
              Przypominamy, że w meczu inaugurującym tegoroczną edycję Pucharu Hopmana Czechy w składzie Lucie Safarova / Adam Pavlasek wygrały z reprezentującymi Kanadę Eugenie Bouchard i Vaskiem Pospisilem.
              Skomentuj 2
              Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 6:2, 0:0* - Gem i pierwszy set Agnieszka Radwańska! Polka umiejętnie korzystała na błędach Casey Dellacquy i pewnie wygrała premierową odsłonę.
              Skomentuj 4
              Zobacz więcej komentarzy (1)
              Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 5:2* - Dwa setbole dla Polki!
              Skomentuj 2
              Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 5:2* - Niestety, podwójny błąd serwisowy przy break poincie i Radwańska pierwszy raz w tym meczu oddała własne podanie.
              Skomentuj 4
              Zobacz więcej komentarzy (1)
              Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua *5:1 - Są asy serwisowe Radwańskiej, ale są też świetne returny Australijki. Break point dla Dellacquy.
              Skomentuj 2
              Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua *5:1 - Kolejny błąd reprezentantki gospodarzy i drugi break. Radwańska serwuje, by wygrać pierwszego seta.
              Skomentuj 11
              Zobacz więcej komentarzy (8)
              Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 4:1* - Dellacqua obroniła piłkę na przełamanie forhendem po linii, ale po znakomitym skrócie Polka ma drugą szansę.
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 4:1* - Ciągle wiele błędów po stronie Australijki, Radwańska gra mądrze i ma kolejnego break pointa.
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 4:1* - Przy równowadze Radwańska zaprezentowała swoją specjalność - fantastycznego dropszota. Następnie Dellacqua popełniła błąd i gem został wygrany przez naszą reprezentantkę, która dziś jest bardzo skuteczna przy najważniejszych punktach.
              Skomentuj 9
              Zobacz więcej komentarzy (6)
              Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua *3:1 - Świetny gem, w którym obie tenisistki nie boją się atakować przy siatce. Równowaga.
              Skomentuj 2
              Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua *3:1 - Świetny kros Radwańskiej, Dellacqua wpakowała forhend w siatkę i mamy pierwsze przełamanie!
              Skomentuj 4
              Zobacz więcej komentarzy (1)
              Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 2:1* - Australijka stara się atakować, wchodzić w kort, szukać wygrywających uderzeń, ale na razie nie ma recepty na defensywę Polki. Znów dwa break pointy dla krakowianki
              Skomentuj 1
              Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 2:1* - Radwańska świetnie szachuje swoją rywalkę podaniem, szczególnie pierwszym. Drugi pewnie wygrany gem serwisowy przez Polkę
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua *1:1 - I Dellacqua, tak jak Radwańska, utrzymała serwis po grze na przewagi.
              Skomentuj 1
              Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 1:0* - Dwa wygrywające zagrania z forhendu i Dellacqua obroniła piłki na przełamanie.
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 1:0* - Błędy ze strony Australijki i dwa break pointy dla Polki.
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 1:0* - Ale dwa kolejne punkty wygrane przez Polkę, która zapisała na swoim koncie premierowego gema.
              Skomentuj 1
              • woj Mirmiła Zgłoś komentarz
               Agnieszko, niech ten pierwszy wygrany w sezonie gem będzie pomyślnym symptomem na cały rok 2015! :))
               Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua *0:0 - Dwa znakomite winnery Australijski i w gemie otwarcia równowaga przy podaniu Radwańskiej.
               Skomentuj 0
               Zaczynamy od serwisu Radwańskiej!
               Skomentuj 0
               Sędzią spotkania jest Serbka Marina Veljović.
               Skomentuj 0
               W zeszłorocznej edycji Pucharu Hopmana Polska w składzie Agnieszka Radwańska i Grzegorz Panfil także w fazie grupowej grała z Australią, którą reprezentowali Samanthą Stosur i Bernard Tomic. Nasza reprezentacja wprawdzie przegrała 1-2, ale awansowała do finału.
               Skomentuj 0
               W pierwszej grze Agnieszka Radwańska zmierzy się z Casey Dellacquą, którą krakowianka pokonała w zeszłorocznym Wimbledonie.
               Skomentuj 0
               Po 12 miesiącach reprezentacja Polski wraca do Perth. Pierwszymi rywalem Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza w Pucharze Hopmana 2015 będzie drużyna gospodarzy, Australia, w składzie Matthew Ebden i Casey Dellacqua
               Skomentuj 0
               Od godz. 10:30 zapraszamy na relację na żywo z meczu Polska - Australia rozgrywanego w Perth w ramach 27. edycji Pucharu Hopmana.
               Skomentuj 0