Tylko jego brakowało. Wulgarny komentarz Spiridonowa

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Leszek Stępień / Na zdjęciu: Aleksiej Spiridonow
WP SportoweFakty / Leszek Stępień / Na zdjęciu: Aleksiej Spiridonow
zdjęcie autora artykułu

Aleksiej Spiridonow po raz kolejny przypomniał o sobie. Były przyjmujący reprezentacji Rosji zamieścił wulgarny komentarz pod postem dziennikarza Polsatu Sport, Jerzego Mielewskiego, informującym o sukcesie Biało-Czerwonych.

Rosyjski skandalista w swoim stylu regularnie stara się prowokować Polaków. Po awansie Biało-Czerwonych do ćwierćfinału igrzysk olimpijskich, Aleksiej Spiridonow po raz kolejny wykazał się chamstwem.

Były reprezentant Rosji w wulgarny sposób skomentował wpis Jerzego Mielewskiego. Popularny dziennikarz, po meczu z Kanadą, umieścił post na swoim profilu na Instagramie. - Grupa wygrana! Polska - Kanada 3:0 - napisał dziennikarz Polsatu Sport.

Chwilę później rosyjski skandalista zdobył się na wulgarny komentarz. "Kur**" - napisał bez ogródek. Większość użytkowników zignorowała zaczepkę Rosjanina, który od kilku lat bez powodzenia stara się powrócić do drużyny narodowej.

ZOBACZ WIDEO: Tokio 2020. Złoto sztafety "gamechangerem" dla Polski? "My też jesteśmy zdolni do wielkich rzeczy!"

Tego typu wulgarne prowokacje pod adresem Polaków, to znak rozpoznawczy Spiridonowa. Rosjanin od wielu lat nie ukrywa swojego negatywnego nastawienia do  naszego kraju.

"Kiedy się nudzę, otwieram portal do polskiego piekła" - pisał w przeszłości na Twitterze zawodnik Al Ahli Ad-Dauha.

Spiridonow swoje chamskie zaczepki wielokrotnie kierował pod adresem m.in. Michała Kubiaka i Karola Kłosa. W przeszłości PZPS próbował wymusić od światowych władz siatkówki reakcję na chamskie zachowania Rosjanina, jednak bez powodzenia.

Czytaj także: Tokio 2020. Ćwierćfinały przekleństwem Polaków, ale Francja nam się dobrze kojarzy Tokio 2020. Nowe godziny meczów ćwierćfinałowych. Doskonała informacja dla polskich kibiców

Źródło artykułu:
Komentarze (11)
atakczarny
8.08.2021
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Te pismaki nie mają tematu to szukają jak wywołać nienawiść do rosjan,  
avatar
Romanov
4.08.2021
Zgłoś do moderacji
3
0
Odpowiedz
Dlaczego wciąż GO pokazujecie na swoim saydzie! Czy nie dociera do Was pismaki że w ten sposób go nakręcacie? Czy może jesteście tacy jak on i lubicie pokazywać tych co obrażają Waszych rodaków Czytaj całość
avatar
Yota
3.08.2021
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
Zachowanie w stosunku do Polaków niemal jak jego przodków w Katyniu.  
avatar
dziad6
3.08.2021
Zgłoś do moderacji
2
0
Odpowiedz
spoko. Już Konfucjusz mówił, że nie boli śmiech głupca.  
avatar
Meehoow
3.08.2021
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Kto to jest?