Robert Lewandowski rozmawiał z mistrzem olimpijskim. Wszystko nagrały kamery

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
zdjęcie autora artykułu

Robert Lewandowski wdał się w pogawędkę z mistrzem olimpijskim. Przy okazji prezentacji Bayernu Monachium polski piłkarz miał okazję porozmawiać z Alexandrem Zverevem.

Niemiecki tenisista Alexander Zverev wrócił z Tokio w znakomitym nastroju. Wszystko za sprawą tego, że podczas igrzysk olimpijskich wywalczył złoty medal w rywalizacji singlistów.

Złoty medal zabrał na prezentację Bayernu Monachium. Tenisista został powitany na wyjątkowym wydarzeniu głośnymi brawami.

Jak relacjonuje sportbuzzer.de, Zverev zachowywał się tak, jakby euforia po zdobyciu złota olimpijskiego jeszcze go nie opuściła.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: to się nie mieści w głowie! Zobacz, co ten Polak potrafi

- Nigdy nie zapomnę tych kilku dni - podkreślał tenisista, cytowany przez wspomniany portal.

Zverev jest wielkim fanem Bayernu Monachium. Stara się oglądać każdy mecz tego zespołu. Nic więc dziwnego w tym, że pojawił się na prezentacji Bawarczyków. Przy tej okazji rozmawiał m.in. z Robertem Lewandowskim, co uchwyciły kamery.

"Zverev prowadził żywiołową konwersację z Lewandowskim; może otrzymał jakieś wskazówki od polskiego piłkarza" - piszą dziennikarze sportbuzzer.de.

"Lewego" i Zvereva uchwyciły kamery. W sieci pojawiły się także zdjęcia, na których można zobaczyć tych dwóch wielkich sportowców.

Czytaj także: > Reprezentant Polski zagrał przeciwko FC Barcelona! Jego zespół wygrał z Dumą KataloniiTo może pomóc Śląskowi Wrocław? Trener Hapoelu Beer Szewa mówi o ich problemie

Źródło artykułu: