Minister sportu postanowił go docenić. Zdjęcia obiegają sieć

Paweł Tarnowski na początku lutego odniósł ogromny sukces i został wicemistrzem świata windsurfingowej olimpijskiej klasie iQFoil. Nie umknęło to oczywiście uwadze Sławomira Nitrasa. Minister sportu osobiście pogratulował mu świetnego wyniku.

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
Sławomir Nitras Materiały prasowe / Ministerstwo Sportu i Turystyki / Na zdjęciu: Sławomir Nitras
To niewątpliwie jeden z najlepszych okresów w karierze Pawła Tarnowskiego. Polski windsurfer, który w przeszłości miał okazję celebrować mistrzostwo Europy, 3 lutego 2024 stanął na podium mistrzostw świata.

Zawodnik Sopockiego Klubu Żeglarskiego podczas zmagań u wybrzeży Lanzarotte zaprezentował się kapitalnie i wywalczył srebro w klasie iQFoil. Brakuje mu jeszcze do kolekcji jedynie medalu igrzysk olimpijskich.

W piątek osobiście pogratulował mu Sławomir Nitras. Ministerstwo Sportu i Turystyki na platformie X opublikowało serię zdjęć ze spotkania ze świeżo upieczonym wicemistrzem świata.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: nie robiła tego od ponad dwóch lat. W końcu się przełamała!

"Minister Slawomir Nitras spotkał się dziś z Pawłem Tarnowskim, wicemistrzem świata w windsurfingowej olimpijskiej klasie iQFoil. Minister pogratulował reprezentantowi Polski wspaniałego wyniku uzyskanego podczas MŚ na kanaryjskiej wyspie Lanzarote" - czytamy.

"Srebrny medal Pawła Tarnowskiego to fantastyczny prognostyk przed Igrzyskami Olimpijskimi 2024 w Paryżu. Serdecznie gratulujemy zawodnikowi oraz trenerowi Przemysławowi Miarczyńskiemu" - dodaje Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Post można zobaczyć poniżej:

Czytaj także:
275 mln złotych. Nitras przedstawił jeden z priorytetów
Minister chce pewnej zmiany w polskim sporcie. Nie wszystkim się to spodoba

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×