Nie żyje Hana Kimura. To gwiazda japońskiego wrestlingu

Smutne wieści dotarły z Japonii. W wieku 22 lat zmarła Hana Kimura, gwiazda wrestlingu i popularnego na platformie Netfliks show "Terrace House". Media podają, że na Japonkę w ostatnim czasie spadła lawina hejtu za jej występy w serialu.

KW
Hana Kimura Getty Images / Masashi Hara / Na zdjęciu: Hana Kimura
Tragiczne informacje pojawiły się w sobotę nad ranem. Organizacja Stardom, której częścią była 22-letnia Hana Kimura, wydała oświadczenie.

"Nasza Hanna Kimura nie żyje. To dla nas bardzo trudny moment. Prosimy o zachowanie szacunku. Bądźcie myślami z jej rodziną i przyjaciółmi" - napisano w komunikacie.

Kimura była gwiazdą japońskiego wrestlingu, wróżono jej wielką karierę. Eksperci mówili, że już niedługo trafi do WWE lub AEW - to amerykańskie organizacje pro wrestlingu.

"Jestem wstrząśnięta tą informacją. Mam złamane serce" - napisała na Twitterze gwiazda WWE Natalya Neidhart.

Japonka występowała także w popularnym na platformie Netfliks show "Terrace House". Media podają, że na Kimurę w ostatnim czasie spadła lawina hejtu za jej występy w serialu. Musiała zmagać się z wieloma krytycznymi komentarzami. W ostatnim czasie opublikowała tajemniczy wpis w mediach społecznościowych, w którym sugerowała, że może popełnić samobójstwo.

"Ranią mnie opinie ludzi na mój temat każdego dnia. Dziękuje, że miałam matkę. Jestem słaba, przepraszam. Nie chce być już człowiekiem" - pisała.

Na razie nie podano, jak doszło do śmierci 22-letniej Hany Kimury.

Zobacz także:
"Jestem nieco zaskoczony", "dziwna decyzja" - Artur Wichniarek komentuje nową umowę Jerzego Brzęczka
Koronawirus. PKO Ekstraklasa. Dariusz Mioduski: Obroty spadły o 90 procent
Piłka nożna. Szaleństwo na punkcie Bundesligi. Tłumy przed TV

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×