Nie żyje Johnny Walker, legenda wrestlingu

W wieku 85 lat zmarł legendarny wrestler Johnny Walker. W trakcie swojej kariery zgromadził wiele bardzo cennych osiągnięć.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Johnny Walker YouTube / Na zdjęciu: Johnny Walker
Śmierć Johnny'ego Walkera to bez wątpienia ogromna strata dla środowiska wrestlingowego. Jak podkreślają liczne media przekazujące tę smutną informację, był on ikoną wrestlingu.

Zawodowy debiut zaliczył w 1955 roku. Kibiców cieszył swoimi występami do 2007 roku, kiedy to postanowił powiedzieć pas i przeszedł na emeryturę.

Sięgał po wiele cennych osiągnięć. Jego sportowe CV robi ogromne wrażenie. Jest przepełnione rozmaitymi tytułami mistrzowskimi. Nie bez powodu nazywało się go i nadal nazywa legendą wrestlingu.

Walker był znany szerszej publiczności jako Mr. Wrestling II. Najlepsze wyniki osiągał w latach 70. i na początku lat 80. Później jego forma stopniowo opadała.

Informacje o śmierci Walkera trafiły do publicznej wiadomości w czwartek, podał je między innymi portal wrestlinginc.com. Słynny wrestler zmarł natomiast we wtorek, na Hawajach, gdzie mieszkał. Miał 85 lat.

Czytaj także:
- Marius Lindvik wykorzystał przerwę. Zatrudnił się przy robotach drogowych

Ewa Piątkowska w dobrej formie przed piątkową walką. "Nowa waga, nowa ja"

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×