Pitgang - nowa marka minimotocykli na polskim rynku

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Pitgang - nowa marka minimotocykli na polskim rynku
Materiały prasowe / Pitgang - nowa marka minimotocykli na polskim rynku
zdjęcie autora artykułu

Chociaż crossowe Pitgangi w sprzedaży dostępne są od roku, to właśnie teraz największy importer pojazdów typu pit bike, firma MPP Trade ogłosił zakup marki, wzbogacając swoją ofertę pojazdów o nowy segment.

"Pitgang będzie uzupełnieniem naszej oferty" - podkreśla Maciej Merchel, członek zarządu MPP Trade. - "Do tej pory głównie skupiliśmy się na naszych czołowych markach, które pokochali zarówno zawodnicy, jak i amatorzy. Teraz otwieramy się także na pasjonatów ekstremalnej jazdy, którzy niekoniecznie chcą próbować sił w motorsporcie, ale wolny czas chcą spędzać na dwóch kółkach. Pitgang spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem odbiorców w naszym kraju, dlatego z chęcią podejmujemy się wprowadzenia tych minimotocykli do szerokiej dystrybucji."

Pitgang - nowa marka minimotocykli na polskim rynku
Pitgang - nowa marka minimotocykli na polskim rynku

Pitgang to niepokorna marka minimotocykli. Wszyscy fani małych dwóch kółek kojarzą charakterystyczną czaszkę będącą znakiem rozpoznawczym “gangusów”. Solidna rama, duże koła, nowoczesny design. Tak w skrócie można określić ten budżetowy pojazd. "Bardzo dobrze znamy polski rynek i wiemy, że klient jest wymagający. Nawet w sektorze tańszych minimotocykli potrzebna jest marka, która nie zawiedzie odbiorców, dostarczy mnóstwa niesamowitych wrażeń, będąc jednocześnie solidną alternatywą dla droższych produktów. Dostrzegliśmy potencjał w Pitgangu i zamierzamy go wykorzystać, już pod banderą MPP"- podkreśla Merchel.

Pitgang - nowa marka minimotocykli na polskim rynku
Pitgang - nowa marka minimotocykli na polskim rynku

Pitgang dostępny jest w dwóch wersjach 125xD i 140xD. Motocykle można kupić zarówno on-line, jak i u wybranych dystrybutor sieci. MPP Trade to aktualnie największy w Polsce importer pojazdów wyczynowych typu pit bike, w ofercie posiada także inne pojazdy: quady czy dirt bike’i. Do tej pory w wachlarzu marek firmy dostępne są m.in. YCF, MRF, Kayo, czy RXF. Pitgang to najbardziej budżetowa propozycja skierowana głównie do młodego odbiorcy.

Źródło artykułu: