WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

Ostatnia prosta do North Sails Squash Day

Coraz bliżej do charytatywnego spotkania North Sails Squash Day, które odbędzie się 4 lutego 2017 w gdańskim klubie Hedonia Squash. Całe wpisowe przekazane zostanie trenerowi żeglarstwa, Wojciechoowi Zabłockiemu, na pomoc w walce z rakiem.
Maciej Frąckiewicz
Maciej Frąckiewicz
Materiały prasowe

Zapraszamy wszystkich żeglarzy, zarówno tych, którzy grają w squasha regularnie, jak też takich, którzy jeszcze nie próbowali swoich sił w tym sporcie, bo poza turniejem można też skorzystać z lekcji squasha z profesjonalnym trenerem. Zostało już mało czasu na zapisy, bo w najbliższy piątek (27.01.2017) o godz. 12:00 w południe zostaną zamknięte listy startowe.

Na North Sails Squash Day spotykamy się w sobotnie popołudnie. Oprócz turnieju i lekcji z trenerem, organizatorzy przygotowali również spotkania ze znanymi żeglarzami, Łukaszem Przybytkiem, który weźmie też udział w turnieju oraz Romanem Paszke. Opowiedzą oni o swoim żeglarskim życiu.

Plan North Sails Squash Day 4.02.2017
17:00 Przywitanie i początek rozgrywek
17:05 Łukasz Przybytek: "Nasz start w Rio"
17:30 Roman Paszke "Regaty Morskie"
18:00 North Sails Sails Symulator (do ok. 19:00)
21:00 Finał (w zależności od ilości zawodników godzina może ulec zmianie)

Minimalne wpisowe, zarówno do turnieju jak i lekcji squasha, to 70 PLN, ale ze względu na cel zachęcamy do wpłacania na konto fundacji wyższych kwot, każda pomoc się liczy. Szczegółowe informacje na temat zapisów i całego turnieju znajdują się na stronie www.north.sails.pl.

Wojtek Zabłocki jest zasłużonym dla regionu wielkopolskiego trenerem zarówno młodych żeglarzy jak i pływaków. Od wielu lat funkcjonuje na terenie różnych klubów. W żeglarstwie najpierw był to Jachtklub Wielkopolski, gdzie zaczynał swoją karierę żeglarską, a chcąc, aby wielu młodych ludzi również połknęło żeglarskiego bakcyla, Wojtek od 1993 roku jest trenerem kolejnych pokoleń młodych żeglarzy. Od 2003 roku po dzień dzisiejszy Wojtek trenuje klasę Optimist w grupie B. Obecnie jest trenerem Żeglarskiego Ludowego Klubu Sportowego, gdzie na poznańskim Kiekrzu kolejne pokolenia młodych żeglarzy wprowadza w tajniki tego pięknego sportu. Wojciech w zasadzie całe życie poświęcił na szkolenie dzieci i młodzieży, dlatego jest to ktoś, komu warto pomóc.

Zagrajmy dla Wojtka!

Turniej wspierają: North Sails, DAD Sportswear i Hedonia Squash.

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.