Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

W najbliższy weekend w Katowicach pojawią się gwiazdy polskiego żeglarstwa

W sobotę, 11 listopada podczas Targów Wiatr i Woda w Katowicach, czołowi żeglarze Polskiej Kadry Narodowej spotkają się z fanami sportów wodnych. Wcześniej na scenie głównej zawodnicy będą opowiedzą o swoich przygotowaniach do igrzysk Tokio 2020.

Maciej Frąckiewicz
Maciej Frąckiewicz
Paweł Tarnowski w olimpijskiej klasie RS:X Materiały prasowe / Robert Hajduk / 2017 RS:X Windsurfing World Championships / Na zdjęciu: Paweł Tarnowski w olimpijskiej klasie RS:X
W sobotę, 11 listopada o godzinie 15:00, na stoisku Polish Match Tour podczas Targów Wiatr i Woda w Katowicach, czołowi żeglarze Polskiej Kadry Narodowej Piotr Myszka, Paweł Tarnowski, Radosław Furmański, Łukasz Przybytek, Paweł Kołodziński, Irmina Mrózek Gliszczynska, Piotr Kula spotkają się z dziećmi, młodzieżą oraz wszystkimi fanami sportów wodnych. Wcześniej, o godzinie 13:00 na scenie głównej zawodnicy będą opowiadać o swoich przygotowaniach do igrzysk olimpijskich Tokio 2020.

O godzinie 14:00 zapraszamy na spotkanie na scenie głównej z Mateuszem Kusznierewiczem, który opowie o swoim nowym projekcie Polska100 - rejsie dookoła świata, który rozpocznie się w przyszłym roku w setną rocznicę w odzyskania przez Polskę niepodległości. Załoga powróci do kraju dwa lata później - w 100 rocznicę zaślubin Polski z morzem.

Bądźcie tego dnia z nami, będzie okazja do rozmów, spotkań i wspólnych zdjęć z medalistami najważniejszych imprez rangi mistrzostw świata i Europy oraz pucharów Świata. Zawodnicy zaprezentują trofea z regat, które pod koniec października odbyły się w Japonii. Nie zabranie drobnych upominków od członków Polskiej Kadry Narodowej oraz Polskiego Związku Żeglarskiego.

Ślaskie Targi WIATR i WODA odbędą się w Katowicach w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w dniach 10-12 listopada 2017 r.

ZOBACZ WIDEO Robert Lewandowski: Boruc? Łezka zakręci się w oku
Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
Polski Związek Żeglarski
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×