Ależ ujęcie! Polski skoczek uchwycony w "wakacyjnym locie"

Obecnie skoczkowie mają parę chwil dla siebie. Korzysta z tego Paweł Wąsek, który w mediach społecznościowych opublikował efektowne zdjęcie. Jak widać, zawodnik z Cieszyna potrafi skakać nie tylko na większych obiektach.

MB
Paweł Wąsek WP SportoweFakty / Kacper Kolenda / Na zdjęciu: Paweł Wąsek
Kilka dni temu końca dobiegła pierwsza część Letniego Grand Prix. W miniony weekend zawody odbywały się w Szczyrku, a te kolejne będą miały miejsce dopiero pod koniec września w Rasnovie. Jest więc chwila czasu wytchnienia dla skoczków.

Paweł Wąsek postanowił odpocząć przed kolejnymi konkursami. Zawodnik pojechał do Chorwacji i wygląda na to, że bardzo dobrze się bawi. W mediach społecznościowych opublikował bowiem efektowe zdjęcie. Zrobił je w trakcie wykonywania salta.

"Wakacyjny lot" - napisał w opisie. Możliwe, że skoczek nawiązał do popularnego w ostatnim czasie utworu wykonawcy pod pseudonimem "Dr. Vodka", który robi ogromną furorę w sieci w tym m.in. na platformie TikTok.

"Udanego wypoczynku!" - napisał jeden z użytkowników Instagrama. "Udanych wakacji! Mam nadzieję, że na skocznie wrócisz cały i zdrowy!" - dodał inny. "Z telemarkiem?" - zapytał inny.

Skoczkowie jak i kibice z niecierpliwością czekają na kolejne zawody. Wielu z nich myśli już o kolejnym sezonie zimowego Pucharu Świata. Ten rozpocznie się pod koniec listopada w fińskiej Ruce. Liczymy na to, że podopieczni Thomasa Thurnbichlera pokażą dobrą formę.

Zobacz też:
Żyła pokazał klasę. Organizatorzy przerwali konkurs

ZOBACZ WIDEO: Czarne miesiące PZPN. Co dalej? "Zrobiło się nieciekawie"


Kibicuj polskim skoczkom w Pilocie WP (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×