Żużel. Zwycięzca GP Polski rozebrał się prawie do naga i... Musisz to obejrzeć

Anders Thomsen w niezwykle oryginalny sposób uczcił zwycięstwo w Grand Prix Polski w Gorzowie Wielkopolskim. Duńczyk podczas celebracji przeszedł samego siebie.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Anders Thomsen w GP Polski PAP / PAP/Lech Muszyński / Anders Thomsen w GP Polski
Anders Thomsen z Danii niespodziewanie został triumfatorem turnieju Grand Prix Polski 2022. 28-letni żużlowiec na torze w Gorzowie Wielkopolskim wygrał swój pierwszy w życiu turniej z cyklu Grand Prix (więcej TUTAJ).

Po ostatnim biegu reprezentant Danii wręcz oszalał ze szczęścia. I to dosłownie! Kamery telewizji Eurosport długo pokazywały zwycięski przejazd Thomsena po torze.

Zawodnik z Odense, multimedalista drużynowych mistrzostw świata i Europy z reprezentacją Danii, siedział na motocyklu w... samych slipach (patrz film poniżej) i wiwatował w nieskończoność.

"Goło i wesoło! Tak Anders Thomsen uczcił triumf w #SGP w Gorzowie Wielkopolskim. Oryginalna radość" - skomentowano na twitterowym profilu Eurosport Polska, gdzie zamieszczono wideo.

Poza Thomsenem w sobotę na podium Grand Prix Polski stanęli Martin Vaculik i Bartosz Zmarzlik. W finale wystąpił też Patryk Dudek.

Zobacz:
Żużel. Bartosz Zmarzlik ucieka rywalom! Oto klasyfikacja przejściowa cyklu Grand Prix

ZOBACZ WIDEO Żużel. Magazyn PGE Ekstraligi. Staszewski, Kołodziej i Louis gośćmi Musiała
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×