WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Złoty Kask przesunięty

Główna Komisja Sportu Żużlowego przystała na propozycję zielonogórskiego klubu i przełożyła finał Złotego Kasku z 10 na 2 października (godz. 19:00).
Rafał Malinowski
Rafał Malinowski

Przypomnijmy, że 11 października w Zielonej Górze odbędzie się pierwszy finał Speedway Ekstraligi.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
sport.zgora.pl

Komentarze (89):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • ws21 0
  niezależy, bez żalu umrę. Takiego zestawienia sprzeczności już dawno nie czytałem. "Unibax wpuścił do PO Polonie by byście jechali o pietruszkę...Nawet w Bydgoszczy polegliście bardzo wysoko. Jesteście drużyną, która nie zasługuje na wiecej niż mały finał. Trzeba jechac wszędzie a nie tylko na swoich kartoflach - trzeba być amatorem żeby tego nie rozumieć albo zaślepionym kibicem z wiochy, który sie cieszy z medalu zdobytego po trupach bez ducha fair play..." Ano prawda. No to jak w duchu fair play pojechał nie na sowim torze Toruń? Oszukał kibiców czy nie dał rady?
  No i to co każdy srednio intrligenty zauważył- fair play w wykonaniu duetu Polonia - Toruń. Dla Ciebie to jest sport, a dla mnie wszystko to co najgorsze, ze sportem nie mające nic wspólonego. To kombinowanie pod stołem. Tak zwodowcy to ci, dla których sport to wyłacznie biznes. Tu kupimy, tu sprzedamy i jakoś to się kręci.
  Dla mnie za samo stwierdzenie że jeden klub wspóścił gdzieś drugi, obydwa powinny być wyrzucone z ligi. Bo takie działania ze sportem nie mają nic wspólnego. A w zasadzie do niedawna nie miały. Nadeszły widać nowe czasy. Dziś wypada się tym nawet chwalić. A co do wiochy, to Toruń mentalnie jest daleko za Zieloną Górą. Nawet ten wasz UMK jakiś taki dziwny .... Jesteście stolicą Ciemnogrodu. Rydzyki i te klimaty.
  Odpowiedz Zgłoś
 • do niezależny 0
  Brawo! Popieram kolege w 100%. Już sobie założyli złoto na szyje a drużyna swojego podwórka powinna jedynie sobie założyć worek na głowe - żeby ostygła!
  Odpowiedz Zgłoś
 • do ws21 - niezależny 0
  Może żyjesz długo tylko za mało znasz się na tym sporcie skoro nie widzisz, że ekipa, która wygrywa TYLKO u siebie jest śmieszna i nie można nazwac jej faworytem do medali! Takich drużyn jest gro i jeżdża w niższych ligach - tam gdzie wy niedługo będziecie z takimi wynikami....Co do Czewy - w pełnym składzie jesteście bez szans na nawiązanie jakiejkolwiek walki z nami...Naucz się tego synku, że macie fuksa, że Unibax wpuścił do PO Polonie by byście jechali o pietruszkę...Nawet w Bydgoszczy polegliście bardzo wysoko. Jesteście drużyną, która nie zasługuje na wiecej niż mały finał. Tyle chłopcze! Trzeba jechac wszędzie a nie tylko na swoich kartoflach - trzeba być amatorem żeby tego nie rozumieć albo zaślepionym kibicem z wiochy, który sie cieszy z medalu zdobytego po trupach bez ducha fair play...Ale tak to jest kiedy klubik bez sukcesów od lat na siłe prubóje coś ugrac nie patrząc w jakimk stylu! Pa synku!
  Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (86)
Pokaż więcej komentarzy (89)
Pokaż więcej komentarzy (89)
Pokaż więcej komentarzy (89)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×