Relacje na żywo
  • wszystkie
  • MŚ 2022
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Gdzie oglądać żużel w telewizji? Sprawdź plan transmisji

Przed nami ostatni taki tydzień w tym sezonie. W tygodniu poznamy mistrza szwedzkiej Bauhaus-Ligan, natomiast w sobotę wyłonieni zostaną wszyscy medaliści indywidualnych mistrzostw świata.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
Bartosz Zmarzlik WP SportoweFakty / Dawid Lis / Na zdjęciu: Bartosz Zmarzlik
Zapraszamy również na nasz czwartkowy Magazyn PGE Ekstraligi (godz. 13:00). Prowadzący program Marcin Musiał rozmawia na bieżące tematy z przedstawicielami środowiska żużlowego.

Żużlowy rozkład na dni 26 września - 2 października:

26 września (poniedziałek):
9:35 - PGE Ekstraliga: Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów (Canal+ Sport 5)
11:00 - PGE Ekstraliga: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - For Nature Solutions Apator Toruń (Eleven Sports 1)
12:25 - Magazyn PGE Ekstraligi (Canal+ Sport 5)
17:00 - PGE Ekstraliga: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - For Nature Solutions Apator Toruń (Eleven Sports 1)
18:00 - PGE Ekstraliga: Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów (Canal+ Sport 5)
20:45 - Magazyn PGE Ekstraligi (Canal+ Sport 5)
21:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (NA ŻYWO, Eleven Sports 1)
23:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (Eleven Sports 1)
23:40 - 4. runda Indywidualnych Mistrzostw Europy (TVP Sport)

27 września (wtorek):
0:00 - PGE Ekstraliga: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - For Nature Solutions Apator Toruń (Eleven Sports 2)
3:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (Eleven Sports 2)
11:00 - PGE Ekstraliga: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - For Nature Solutions Apator Toruń (Eleven Sports 1)
15:30 - PGE Ekstraliga: Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów (Canal+ Sport 5)
16:00 - PGE Ekstraliga: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - For Nature Solutions Apator Toruń (Eleven Sports 1)
18:20 - Magazyn PGE Ekstraligi (Canal+ Sport 5)
18:55 - Liga szwedzka: Lejonen Gislaved - Eskilstuna Smederna (NA ŻYWO, Eleven Sports 1)
21:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (Canal+ Sport 5)
22:30 - Magazyn eWinner 1. Ligi (PREMIERA, Canal+ Sport 5)

28 września (środa):
0:00 - PGE Ekstraliga: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - For Nature Solutions Apator Toruń (Eleven Sports 2)
11:00 - PGE Ekstraliga: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - For Nature Solutions Apator Toruń (Eleven Sports 1)
11:15 - Magazyn eWinner 1. Ligi (Canal+ Sport 5)
12:30 - 2. Liga Żużlowa: OK Bedmet Kolejarz Opole - SpecHouse PSŻ Poznań (Canal+ Sport 5)
16:00 - PGE Ekstraliga: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - For Nature Solutions Apator Toruń (Eleven Sports 1)
18:35 - PGE Ekstraliga: Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów (Canal+ Sport 5)
18:55 - Liga szwedzka: Eskilstuna Smederna - Lejonen Gislaved (NA ŻYWO, Eleven Sports 1)
21:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (Eleven Sports 1)
21:25 - Magazyn PGE Ekstraligi (Canal+ Sport 5)

29 września (czwartek):
0:00 - PGE Ekstraliga: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - For Nature Solutions Apator Toruń (Eleven Sports 2)
3:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (Eleven Sports 2)
11:00 - PGE Ekstraliga: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - For Nature Solutions Apator Toruń (Eleven Sports 1)
11:25 - Magazyn eWinner 1. Ligi (Canal+ Sport 5)
13:20 - 3. runda Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski w Rzeszowie (Canal+ Sport)
16:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (Eleven Sports 1)
17:00 - eWinner 1. Liga: Cellfast Wilki Krosno - Stelmet Falubaz Zielona Góra (Canal+ Sport 5)
17:00 - PGE Ekstraliga: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - For Nature Solutions Apator Toruń (Eleven Sports 1)
19:45 - eWinner 1. Liga: Stelmet Falubaz Zielona Góra - Cellfast Wilki Krosno (Canal+ Sport 5)

30 września (piątek):
0:00 - PGE Ekstraliga: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - For Nature Solutions Apator Toruń (Eleven Sports 2)
12:30 - PGE Ekstraliga: Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów (Canal+ Sport 5)
15:20 - Magazyn PGE Ekstraligi (Canal+ Sport 5)
17:00 - Grand Prix Szwecji (Eurosport 1)
19:00 - Grand Prix Polski U21 (NA ŻYWO, Eurosport 1)

1 października (sobota):
0:15 - PGE Ekstraliga: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - For Nature Solutions Apator Toruń (Eleven Sports 2)
17:45 - Grand Prix Szwecji (Eurosport 1)
18:35 - Grand Prix Polski (NA ŻYWO, TTV i Eurosport Extra w Playerze)
23:00 - PGE Ekstraliga: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - For Nature Solutions Apator Toruń (Eleven Sports 2)

2 października (niedziela):
18:00 - Żużel: Drużynowe Mistrzostwa Europy U-23 - Tarnów 2022 (NA ŻYWO, TVP Sport)
23:00 - PGE Ekstraliga: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - For Nature Solutions Apator Toruń (Eleven Sports 2)

Zobacz także:
Prezes Motoru Lublin potwierdził hitowy transfer!
Apel Dominika Kubery po finale PGE Ekstraligi

ZOBACZ WIDEO Michelsen szczerze o swojej kontuzji. Wskazał moment, który wykluczył go z rywalizacji w finale


Aktualne składy drużyn: PGE Ekstraliga | eWinner 1. Liga | 2. Liga Żużlowa

Kup bilet na 2023 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Kliknij tutaj i przejdź na stronę sprzedażową! -->>

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (1)
  • DonLemon ACM and CKM Zgłoś komentarz
    Jakby komuś było mało to ma szansę w tym tygodniu w TV obejrzeć Włókniarz vs Apator 15 razy :D
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×