Żużel. Deszczowa aura ponownie powoduje kłopoty organizatorów. Kolejne spotkanie przełożone

Na Lany Poniedziałek na Wyspach Brytyjskich zaplanowano trzy spotkania. Już w niedzielny wieczór z powodu złych prognoz przełożony został ligowy pojedynek Peterborough Panthers z Leicester Lions. Wiemy już, że kolejny z meczów nie dojdzie do skutku.

Stanisław Wrona
Stanisław Wrona
Opady deszczu Materiały prasowe / hwww.pexels.com/ / Opady deszczu
Mowa tu o pojedynku zaplanowanym na wczesne popołudnie w Manchesterze. W nim miejscowi Belle Vue Aces mieli zmierzyć się z Wolverhampton Wolves w pierwszym starciu między tymi drużynami w ramach rywalizacji pucharowej w Premiership Knock-Out Cup.

Z powodu złej pogody i przewidywanych opadów deszczu w czasie spotkania na National Speedway Stadium, postanowiono je jednak odwołać. Nie jest jeszcze znana nowa data tego pojedynku, natomiast tym samym pierwszym meczem między tymi ekipami w rozgrywkach pucharowych będzie ten, zaplanowany na poniedziałkowy wieczór w Wolverhampton (pierwotnie miał to być rewanż).

Pogoda na Wyspach Brytyjskich w ostatnich tygodniach powoduje bardzo dużo problemów u organizatorów. Angielskim kibicom pozostaje mieć nadzieję, że aura wkrótce się ustabilizuje i kłopotów z przekładaniem meczów w najbliższym czasie będzie jak najmniej.

Czytaj także:
Szymon Szlauderbach nie kryje rozczarowania. "Wiem, że stać mnie na wiele więcej"
Fogo Unia ma nad czym pracować. Wilki pokazały, że nie będą chłopcami do bicia

ZOBACZ WIDEO: Darcy Ward: Przez alkohol miewałem braki koncentracji, to kosztowało mnie karierę
Czy śledzisz regularnie wyniki imprez żużlowych na Wyspach Brytyjskich?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×