Żużel. Kolejna absencja w meczu w Bydgoszczy. Tym razem zawodnik Wybrzeża!

Nie tylko Abramczyk Polonia Bydgoszcz jest osłabiona podczas meczu ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. W spotkaniu nie pojedzie też Norbert Kościuch, który po rozgrzewce zgłosił uraz dłoni.

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Norbert Kościuch WP SportoweFakty / Adrian Skorupski / Na zdjęciu: Norbert Kościuch
Jak już wcześniej informowaliśmy, Abramczyk Polonia pojedzie ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk bez Davida Bellego. Francuz odczuwa skutki upadku w brytyjskiej SGB Premiership, który odniósł przed tygodniem. Jak się okazuje, również gdańszczanie będą zmuszeni radzić sobie bez jednego zawodnika.

Jest nim Norbert Kościuch, który po rozgrzewce zgłosił uraz dłoni. Zawodnik ten został zgłoszony do składu, ale nie wyszedł na prezentację. Nie jest jednak powiedziane, że będzie to duże osłabienie Zdunek Wybrzeża, co wynika ze struktury składu gdańszczan.

Z numerem 8 zgłoszony został Mads Hansen. Duńczyk w każdym poprzednim meczu był w podstawowym składzie, a z ósemką lub szesnastką jechał Keynan Rew. Dawało to możliwości taktyczne, szczególnie podczas urazu Michaela Jepsena Jensena. Teraz Duńczyk zgodnie z regulaminem będzie mógł w każdym z wyścigów zmienić Kościucha, od którego dotąd prezentował się dużo lepiej podczas trwającego sezonu.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Miss Euro szaleje! "Mamba na koniec"
Czy brak Kościucha to osłabienie Zdunek Wybrzeża?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×