Żużel. Zdolny junior podjął ważną decyzję. Chodzi o jego przyszłość

W poniedziałkowy wieczór ebut.pl Stal Gorzów przekazała swoim fanom kolejne transferowe informacje. Były to dla nich bardzo dobre wieści, bo dotyczyły dwóch zawodników, którzy podpisali dwuletnie umowy.

Konrad Cinkowski
Konrad Cinkowski
Oskar Paluch WP SportoweFakty / Patryk Kowalski / Na zdjęciu: Oskar Paluch
Działacze ebut.pl Stali Gorzów w listopadowym okienku transferowym dopięli formalności ze swoimi zawodnikami, które były związane z przyszłym sezonem. W zespole doszło do jednej zmiany. Waldemar Sadowski ściągnął do zespołu z województwa lubuskiego Jakuba Miśkowiaka.

Pozyskanie byłego mistrza świata juniorów nie było jedyną dobrą informacją dla kibiców w ostatnich dniach. W poniedziałek poinformowano, że nowe umowy parafowali Oskar Fajfer i Oskar Paluch.

Co istotne - obaj związali się z klubem dwuletnimi umowami. Szczególnie ważne było zatrzymanie juniora, który chcąc ewentualnie zmienić środowisko, z pewnością na brak ofert by nie narzekał.

- Oskar Fajfer znakomicie przyjął się w naszym klubie, to bardzo ambitny zawodnik i jestem pewny, że kolejne sezony w Stali będą bardzo udane w jego wykonaniu. Oskar Paluch to jeden z najbardziej uzdolnionych juniorów w Polsce, który z roku na rok coraz lepiej radzi sobie w PGE Ekstralidze. Bardzo się cieszę, że mamy w Stali takich żużlowców - powiedział prezes klubu Waldemar Sadowski, którego cytują klubowe media.

Czytaj także:
1. Niespodziewana decyzja. Świeżo upieczony mistrz Polski kończy karierę
2. Mads Hansen mówi o transferze do Włókniarza. Duńczyk miał jasno sprecyzowany plan

ZOBACZ WIDEO: Czy Janusz Kołodziej marnuje się w Fogo Unii Leszno?


KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>
Czy Oskar Paluch będzie najlepszym juniorem w PGE Ekstralidze w sezonie 2024?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×