Żużel. Dwóch kandydatów do wzmocnienia ROW-u. Tak ich ocenił szkoleniowiec zespołu

Kadra Innpro ROW-u Rybnik nie jest jeszcze zamknięta. Klub planuje pozyskać młodzieżowca i wkrótce na Górnym Śląsku pojawi się nowa twarz. Trener Antoni Skupień będzie miał do swojej dyspozycji Maksyma Borowiaka lub Huberta Jabłońskiego.

Konrad Cinkowski
Konrad Cinkowski
Hubert Jabłoński WP SportoweFakty / Jakub Janecki / Na zdjęciu: Hubert Jabłoński
Choć okienko transferowe już jakiś czas temu dobiegło końca, to Innpro ROW Rybnik wciąż pracuje nad jeszcze jednym ruchem mającym na celu wzmocnić zespół.

Krzysztof Mrozek w rozmowie z WP SportoweFakty przyznał, że trwają poszukiwania nowego młodzieżowca. Dwóch zawodników do innych klubów może oddać Fogo Unia Leszno. Są to Maksym Borowiak i Hubert Jabłoński.

Rybniczanie chcą z tego skorzystać. Którego z nich widziałby w swoim zespole trener Innpro ROW-u Antoni Skupień? - Obaj potrafią jechać. Borowiak jest chyba bardziej objechany, bo prawie cały sezon jeździł w lidze. W Falubazie chyba byli z niego zadowoleni. Z kolei Jabłoński popróbował trochę w PGE Ekstralidze i dostawał szansę, żeby pościgać się z najlepszymi na świecie, powalczył też w U24 Ekstralidze. [...] Prezes Mrozek jest od takich spraw. A z kim się dogada, to ja nie wiem - przyznał w rozmowie z "Tygodnikiem Żużlowym".

W ostatnim czasie z kadry drużyny ubył Lech Chlebowski, który trafił na wypożyczenie do InvestHousePlus PSŻ-u Poznań. Niewykluczone, że na podobne rozwiązanie klub zdecyduje się z jeszcze jednym młodzieżowcem.

- Seweryn Grabarczyk jeszcze trochę od nich odstaje i zobaczymy, co będzie. Może pójdzie na wypożyczenie, żeby jak najwięcej pojeździć i zbierać doświadczenie. [...] A teraz jeszcze dojdzie do tego w lipcu albo w sierpniu Paweł Wyczyszczok. Będzie w kim wybierać z młodych - dodał trener.

Czytaj także:
1. Stal Gorzów wygrała walkę o wielki talent. Młody zawodnik zdradził, że miał wiele ofert
2. Zawodnik polskiego klubu będzie produkował własny alkohol

ZOBACZ WIDEO: Nowy system rozgrywek. Czy w PGE Ekstralidze pojawią się etatowi rezerwowi?


KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>
Czy Hubert Jabłoński trafi do Innpro ROW-u Rybnik?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×