Energa Wybrzeże pojedzie na obóz do Władysławowa

Od poniedziałku, 26 lutego do piątku, 1 marca zawodnicy Energa Wybrzeża Gdańsk pojadą na przedsezonowe zgrupowanie do Centralnego Ośrodka Sportu - Ośrodka Przygotowań Olimpijskich im. Feliksa Stamma Cetniewo we Władysławowie.

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Zawodnicy Energa Wybrzeża Gdańsk Materiały prasowe / Energa Wybrzeże Gdańsk / Na zdjęciu: Zawodnicy Energa Wybrzeża Gdańsk
Oprócz wszystkich zawodników, do ośrodka Cetniewo we Władysławowie pojedzie dwuosobowy sztab szkoleniowy Energa Wybrzeża Gdańsk - będą to Eryk Jóźwiak, menedżer drużyny oraz Jarosław Hulko, trener przygotowania fizycznego, pracujący od lat z zespołem z Gdańska.

- W planach mamy zajęcia na macie judo, treningi biegowe i w siłowni, testy sprawnościowe oraz zajęcia na pływalni, a także odnowę biologiczną. Pogramy też w halową odmianę piłki nożnej i w tenisa stołowego. Nasi zawodnicy są profesjonalistami, do sezonu przygotowują się od tygodni we własnym zakresie, czy jak w przypadku naszej młodzieży, także z trenerem klubowym. Zgrupowanie ma na celu przede wszystkim zintegrowanie drużyny, budowę relacji oraz omówienie kwestii organizacyjnych - powiedział Eryk Jóźwiak.

Dla gdańszczan jest to przede wszystkim okazja do lepszego poznania się przed sezonem. - Poprzednie zgrupowania pomogły nam scalić grupę i stworzyliśmy sobie naprawdę fajne środowisko do pracy w sezonie. Jestem przekonany, że i tym razem będzie podobnie - dodał Jóźwiak.

Zobacz też:
Żużel. Prezes GKM mówi o balansowaniu na krawędzi. Jego klub ma gigantyczną stratę
Znany ekspert przerwał milczenie. Komentuje swoje rozstanie z telewizją

ZOBACZ WIDEO: Zaskakujące słowa posła Koalicji Obywatelskiej. "Takich rozmów też nie było"


KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>
Czy tego typu obozy są potrzebne?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×