Żużel. Pracowita niedziela Jana Kvecha. Czecha czekają dwa występy jednego dnia

Zdjęcie okładkowe artykułu: Łukasz Forysiak / Na zdjęciu: Jan Kvech
Łukasz Forysiak / Na zdjęciu: Jan Kvech
zdjęcie autora artykułu

To będzie bardzo pracowita niedziela dla Jana Kvecha. Reprezentant Czech weźmie udział w dwóch wydarzeniach - półfinale Drużynowych Mistrzostw Europy do lat 23 oraz w meczu PGE Ekstraligi.

To miał być typowo żużlowy weekend dla Jana Kvecha. W sobotę reprezentant Czech powinien rywalizować w półfinale Drużynowych Mistrzostw Europy do 23. roku życia w Pardubicach, a na drugi dzień miał zameldować się w Zielonej Górze na meczu PGE Ekstraligi.

Żużlowiec NovyHotel Falubazu Zielona Góra musiał jednak zmienić swoje plany, bowiem sobotni turniej w Pardubicach z powodu opadów deszczu i złego stanu toru został odwołany i przełożony na niedzielę. Jego start wyznaczono na godzinę 10.

Kvech reprezentacji nie osłabi. Weźmie udział w zawodach w Pardubicach, a po ich zakończeniu uda się w liczącą niespełna 300 kilometrów podróż do Zielonej Góry.

Żużlowiec może mówić o szczęściu, że mecz w Grodzie Bachusa zwieńczy drugą rundę PGE Ekstraligi i rozpocznie się dopiero o 19:15. Jeśli nic nie pokrzyżuje planów uczestnika cyklu Grand Prix, to ten powinien z bezpiecznym zapasem czasu dotrzeć do Zielonej Góry.

ZOBACZ WIDEO: Wzmocnili drużynę, ale ich budżet się nie zmienił. Taką mieli na to metodę

Czytaj także: 1. Dołomisiewicz wrócił do żużla. Związał się z zawodnikiem z PGE Ekstraligi 2. Nowa klasa pojemnościowa stała się faktem

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Jan Kvech zdobędzie przeciwko GKM-owi Grudziądz minimum 7 punktów?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (13)
avatar
Rafik
21.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Co ja mam zrobić z taką wiedza ?  
avatar
Fori2889
21.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Po pierwszym biegu będzie zmieniany przez Curzytka. Po Kvechu niczego dobrego się nie spodziewam... zwłaszcza jadąc mecz po meczu .  
avatar
Kacper.//UL to pedofil
21.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
1
Odpowiedz
Kacperek z nim bedzie  
avatar
zulew
21.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Powinni jednak zmienić regulaminy. Mecz ligowy jest zdecydowanie ważniejszy od jakichś nic nie znaczących półfinałowych czy w ogóle mistrzostw Europy (szumnie). Wszystko powinni być podporządko Czytaj całość
avatar
Atito44
20.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
wiecie ilu by chcialo byc na jego miejscu ?