Żużel. Pogoda znów wygrywa. Kolejne spotkanie odwołane

Zdjęcie okładkowe artykułu: Krzysztof Konieczny / Wadim Tarasienko
Krzysztof Konieczny / Wadim Tarasienko
zdjęcie autora artykułu

W poniedziałkowy wieczór fani czarnego sportu mieli być świadkami dwóch meczów w Wielkiej Brytanii. Ten stan jest już nieaktualny, bowiem jedno ze spotkań zostało odwołane. Nieznana jest nowa data.

W tym artykule dowiesz się o:

W King's Lynn miejscowa ekipa Stars powinna zmierzyć się z Sheffield Tigers. W niedzielę gospodarze poinformowali jednak, że żadnego ścigania na Adrian Flux Arenie nie będzie, a spowodowane to jest prognozami, które przewidują opady deszczu od godziny 11.

Organizatorzy uważają, że nie będą w stanie przygotować toru, tym bardziej że w niedzielę na obiekcie odbyła się inna impreza związana z seryjnymi samochodami.

Przynajmniej na razie nieznana jest nowa data meczu. Tym samym w poniedziałek odbędzie się tylko jedna konfrontacja ligowa w Wielkiej Brytanii. W Manchesterze tamtejsze Belle Vue Aces zmierzy się z Ipswich Witches.

Czytaj także: 1. Były mistrz świata nie gryzie się w język. "Często słychać głosy, że zawodnicy są ci**mi" 2. Zawodnik Tauron Włókniarza mówi otwarcie. "To wymaga trochę czasu"

ZOBACZ WIDEO: Po tych słowach Dudka rozpętała się burza. "Jestem chwytliwym tematem"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty