Żużel. Gdzie oglądać Grand Prix Chorwacji? Kto pokaże zawody? Stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Michał Szmyd /  Na zdjęciu: Andrzej Lebiediew, Robert Lambert
WP SportoweFakty / Michał Szmyd / Na zdjęciu: Andrzej Lebiediew, Robert Lambert
zdjęcie autora artykułu

W sobotę (27 kwietnia) rozpocznie się walka o indywidualne mistrzostwo świata na żużlu. Do rywalizacji w Gorican przystąpi trzech reprezentantów Polski, w tym obrońca tytułu Bartosz Zmarzlik. Sprawdź, gdzie obejrzeć te zawody na żywo.

W tym artykule dowiesz się o:

Grand Prix Chorwacji w Gorican. Czy będzie transmisja w telewizji? Kto pokaże zawody?

Bartosz Zmarzlik rusza do walki o piąty w karierze tytuł indywidualnego mistrza świata. Pierwszym etapem będzie turniej o Grand Prix Chorwacji w Gorican.

Oprócz niego o punkty walczyć będzie jeszcze dwóch Polaków - Dominik Kubera oraz Szymon Woźniak. Dla obu to debiut w roli stałych uczestników.

Zawody rozpoczną się o godz. 19:00. Transmisji nie przeprowadzi żadna stacja telewizyjna w Polsce.

Stream online z Grand Prix. Jak znaleźć? Kto pokaże transmisję?

Zawody o Grand Prix Chorwacji do obejrzenia będzie wyłącznie za pośrednictwem platformy streamingowej Player (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Darmową tekstową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty (link poniżej).

Początek turnieju o Grand Prix Chorwacji: 27 kwietnia (sobota), godz. 19:00. Transmisja TV: brak. Stream online: Player (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

Czytaj także:Sześć milionów złotych do podziału. Wielki hit w mistrzostwach świata już za rokŻużlowa sobota. Inauguracja Grand Prix 2024! Pojadą też ligi w Polsce

ZOBACZ WIDEO: Patryk Dudek w lepszej formie niż przed rokiem. "To będzie kolejny temat do rozmów"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty