Żużel. Zapadła decyzja, co do występu Tobiasza Musielaka w Krośnie!

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Tobiasz Musielak
WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Tobiasz Musielak
zdjęcie autora artykułu

W niedzielę w Krośnie rozegrane zostanie jedno z dwóch spotkań 6. kolejki Metalkas 2. Ekstraligi. Miejscowe Cellfast Wilki zmierzą się z Arged Malesą Ostrów. Czy goście pojadą w najmocniejszym składzie?

Chodzi o Tobiasza Musielaka, który na początku maja zaliczył upadek w lidze angielskiej i doznał kontuzji obojczyka. Żużlowiec nie ukrywał, że po upływie około trzech tygodni chciałby wrócić na tor. W klubie panował optymizm, że uda się, by ten wsparł zespół już w 6. kolejce Metalkas 2. Ekstraligi.

I tak też się stanie. - Mogę to już potwierdzić. Trenowałem rano (w piątek - dop. red.) w Ostrowie i czuję się na tyle dobrze, by wystartować w niedzielę w Krośnie - powiedział Musielak w rozmowie z Anitą Mazur na antenie Eleven Sports 1.

Zawodnik przyznał, że nie czuł żadnego dyskomfortu i nie może się doczekać powrotu do ścigania o punkty. Tym bardziej że tor w Krośnie zna bardzo dobrze, bo w latach 2021-2022 reprezentował barwy tamtejszych Wilków.

Początek niedzielnego meczu w Krośnie o godzinie 14. Serwis WP SportoweFakty przeprowadzi relację LIVE z tego spotkania.

Czytaj także: 1. Zawodnik Motoru wygrał w Ukrainie. Duński talent nie zwalnia tempa 2. Polski zawodnik był o krok od wygrania gigantycznego pucharu. Jego rozmiar robi wrażenie!

ZOBACZ WIDEO: Magazyn PGE Ekstraligi. Goście: Janowski, Holloway i Cegielski

Źródło artykułu: WP SportoweFakty