Żużel. Pogoda nie daje za wygraną. Mecz ligowy odwołany

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Zdjęcie autorstwa Sourav Mishra z Pexels
Instagram / Zdjęcie autorstwa Sourav Mishra z Pexels
zdjęcie autora artykułu

Zaplanowane na czwartkowy wieczór spotkanie w ramach SGB Premiership, w którym Leicester Lions miało zmierzyć się z King's Lynn Stars zostanie rozegrane w innym terminie. Spowodowane to jest kiepskimi prognozami.

W tym artykule dowiesz się o:

Gospodarz czwartkowego meczu Premiership - Leicester Lions poinformował, że w ostatnich dniach mocno monitorował prognozy pogody, które konsekwentnie przewidują opady deszczu późnym popołudniem oraz wieczorem. Wobec znikomych szans na poprawę warunków zdecydowano odwołać spotkanie, aby zminimalizować niedogodności dla obu stron.

Na razie nieznana jest nowa data widowiska, w którym mieli wziąć udział m.in. Max Fricke, Ryan Douglas, Nicolai Klindt czy Polak - Patryk Wojdyło. Przypomnijmy, że Leicester Lions do tej pory zdobyło już dwanaście punktów i pozostaje w grze o awans do play-offów. King's Lynn Stars do tej pory zgromadziło zaledwie jeden oczek i do czołowej czwórki tracą już bardzo dużo. Z drugiej strony w porównaniu do innych zespołów mają zaległe trzy spotkania.

Kolejne spotkanie z udziałem zespołu Patryka Wojdyły zaplanowano na poniedziałek. King's Lynn Stars u siebie zmierzy się z Oxford Spires.

Czytaj także: - Z Cowry do najlepszej ligi świata - Transfer Cellfast Wilków nie był wcale taki oczywisty

ZOBACZ WIDEO: Duże zmiany w teamie Maxa Fricke'a. Żużlowiec opowiedział o szczegółach

Źródło artykułu: WP SportoweFakty