Żużel. Gdzie obejrzeć Arged Malesa Ostrów - PSŻ Poznań? Transmisja TV i stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Tobiasz Musielak
WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Tobiasz Musielak
zdjęcie autora artykułu

W zaległym meczu siódmej kolejki Metalkas 2. Ekstraligi Arged Malesa Ostrów podejmie #OrzechowaOsada PSŻ Poznań. Gdzie obejrzeć spotkanie Arged Malesa - PSŻ?

Pojedynek Arged Malesa Ostrów - #OrzechowaOsada PSŻ Poznań dojdzie do skutku już 22 czerwca 2024 roku. Początek sobotniej rywalizacji w ramach derbów Wielkopolski o godz. 16:30.

Zanosi się na ciekawy pojedynek. Faworytem są co prawda ostrowianie, ale goście ze stolicy województwa na pewno tanio skóry nie sprzedadzą.

Gdzie oglądać Arged Malesa - PSŻ? Kiedy i o której?

Wyżej przed tym spotkaniem stoją notowania ostrowian. Arged Malesa zajmuje czwarte miejsce w tabeli 2. Ekstraligi. Na koncie tego zespołu widnieje 10 punktów. PSŻ ma z kolei siedem "oczek" i znajduje się na piątej lokacie.

Jakim rezultatem zakończą się derby Wielkopolski? Tego dowiesz się dzięki transmisji online i relacji live na WP SportoweFakty.

Początek meczu Arged Malesa - PSŻ: 22 czerwca (sobota), godz. 16:30. Transmisja TV: brak. Stream online: CANAL+ online (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: Nie tylko Unia Leszno. Było więcej chętnych na Bena Cooka

Czytaj także: > Tobiasz Musielak przyznaje wprost. Tego żałuje po meczu z PoloniąNiesamowita metamorfoza zawodnika Stali. Smektała pogrążony w marazmie

Źródło artykułu: WP SportoweFakty