Żużel. Gdzie oglądać 2. półfinał Speedway of Nations? Kto pokaże zawody? Czy będą w TV?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Jan Kowalski / Na zdjęciu: Luke Becker
Jan Kowalski / Na zdjęciu: Luke Becker
zdjęcie autora artykułu

Siedem zespołów powalczy w środę w Manchesterze o trzy ostatnie miejsca w finale Speedway of Nations. Sprawdź, kiedy i gdzie oglądać zawody na żywo oraz czy przewidziana jest transmisja telewizyjna.

W tym artykule dowiesz się o:

2. półfinał Speedway of Nations. Transmisja, stream online

Reprezentacja Polski we wtorek awansowała do finału Speedway of Nations. Teraz przed nami drugi półfinał, w którym o zwycięstwo powinni powalczyć Duńczycy oraz Australijczycy. Obie te ekipy mają największe szanse na znalezienie się w siódemce.

Łącznie odbędą się 22 wyścigi - 21 w ramach rundy zasadniczej oraz baraż, do którego przystąpią zespoły sklasyfikowane na 3. i 4. miejscu.

Początek zawodów w Manchesterze zaplanowano na godz. 20:00. Transmisji z półfinału SoN nie pokaże na żywo żadna stacja telewizyjna w Polsce.

Stream online ze Speedway of Nations. Gdzie oglądać?

Zawody do obejrzenia będą wyłącznie w internecie - za pośrednictwem platform streamingowych Player oraz MAX (w obu po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Początek 2. półfinału Speedway of Nations w Manchesterze: 10 lipca (środa), godz. 20:00. Transmisja TV: brak. Stream online: Player, MAX (w odpowiednich pakietach). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

Czytaj także:Polska za Szwecją w półfinale Speedway of Nations. Zmarzlik poobijany po upadkuMotor Lublin coraz bliżej dopięcia składu na kolejny sezon. Może być niespodzianka

ZOBACZ WIDEO: Miasto chce sprzedać udziały w Falubazie. Dowhan o przyszłości klubu

Źródło artykułu: WP SportoweFakty