Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Sławomir Kryjom: Groźni będą Polacy

- Na pewno na leszczyńskim torze bardzo groźni będą Polacy. Tomasz Gollob potrafi bardzo szybko jeździć po leszczyńskim torze. Krzysztofa Kasprzaka stać spokojnie na awans do finału, podstawą do tej tezy jest to co pokazał w ubiegłym roku podczas finału DPŚ - uważa Sławomir Kryjom, dyrektor sportowy Unii Leszno.
 Redakcja
Redakcja

- Jarosław Hampel już bardzo dobrze czuje się na torze w Lesznie, dodatkowym atutem jest pewne doświadczenie w GP. Bardzo groźny będzie także leszczyński Australijczyk Leigh Adams, mimo słabszej formy w ostatnim czasie. Zna ten tor jak mało kto, przejeździł tu tysiące okrążeń. Nie ma co ukrywać, liczyć się będą także Jason Crump i Nicki Pedersen. A prosto z serca, fajnie byłoby zobaczyć na podium któregoś z zawodników leszczyńskiej Unii, nie ma znaczenia czy będzie to Hampel, Kasprzak czy Adams. Tego im życzę. Leigh w przedsezonowych wypowiedziach marzył o zwycięstwie w Lesznie, ponieważ czuje się tutaj jak w domu, ma dużo przyjaciół i sponsorów - powiedział Sławomir Kryjom.

Na Grand Prix Europy pojawi się Minister Sportu. - Swoją obecność potwierdził Minister Sportu Mirosław Drzewiecki. Spodziewamy się również gości z FIM, między innymi delegata odpowiedzialnego za przygotowanie służb medycznych do zawodów - poinformował Kryjom

Podczas Grand Prix Europy zadebiutuje... nowa polewaczka w barwach Unii Leszno. - Można powiedzieć, że jest to nasze nowe dziecko. Polewaczka została zakupiona przez naszych sponsorów. Jest bardzo oryginalna, zrobiona na bazie byłej milicyjnej armatki wodnej. Auto zakupione z demobilu jest wyposażone w najnowocześniejszą instalację do zraszania toru. Będziemy mieć z tego urządzenia dużą uciechę, za co serdecznie dziękujemy sponsorom. Wśród zawodników krąży już przydomek polewaczki - „Big bull”. „Wielki Byk” ma na bocznych ścianach namalowanego szarżującego byka – symbol naszego klubu - zakończył dyrektor.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (4):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×