WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

Znane ceny biletów na Start - Wybrzeże

Znane są już ceny biletów na mecz Startu Gniezno z Lotosem Wybrzeżem Gdańsk, którym 5 kwietnia oba zespoły zainaugurują zmagania ligowe w sezonie 2010. Najtańsza wejściówka kosztuje 10 zł.
Mateusz Klejborowski
Mateusz Klejborowski

Ceny biletów na mecz Start - Wybrzeże:

Trybuna kryta - 35 zł
Bilet normalny - 29 zł
Bilet ulgowy* - 22 zł
Bilet młodzieżowy** - 10 zł

*do wstępu na bilet ulgowy uprawnione są kobiety, a także emeryci, renciści, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci do 26. roku życia
**do wstępu na bilet młodzieżowy uprawnieni są uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów

Program, który nie uprawnia do wstępu na zawody kosztować będzie 10 zł. Co warte podkreślenia, będzie formatu A4 i znajdzie się w nim sporo interesujących informacji na temat Startu Gniezno (m.in. zaprezentowana zostanie kadra zespołu).

Dodajmy na koniec, że ceny biletów na pozostałe mecze ligowe w Gnieźnie będą ulegały zmianom, w zależności od atrakcyjności przeciwnika.

07.jpg
Trzy lata temu mecz Startu z Wybrzeżem oglądał komplet publiczności

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (78):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Husky 0
  Ceny biletów? Porażka!!! Rozumiem, że zarząd chce sobie zrekompesować kontrakty zawodników i zaplanował budżet w ten sposób, że wpływy z biletów są jego znaczną częścią ale może się srogo przeliczyć. Windujące w górę ceny na spotkaniach żużlowych to jakiś kosmos, biorąc pod uwagę tą samą i niezmienną biedotę społeczeństwa. Pod koniec lat 90-tych w Gnieźnie normalne bilety kosztowały góra 15 złotych, a program 3. I to na ówczesnej Ekstraklasie! Efekt? Stadion był wypełniony po brzegi co mecz za czasów Fajferów i Sawiny. A teraz nie jestem tego taki pewien. Szkoda, że ceny nie idą w parze z wysokością zarobków i kosztami życia, które po wejściu do Unii w większości się pogorszyły.
  Odpowiedz Zgłoś
 • AL Gniezno 0
  A co sądzicie o ogródku piwnym, który szykowany jest na zapleczu trybuny? Zamiast zagospodarować to miejsce robiąc ogrodzony parking dla busów zawodników, to oni usadzą tam amatorów piwa, a zawodnicy dalej chcąc podeśc do swojego samochodu będą przeciskać się przez tłum kibiców. Komu przeszkadzał ogródek w narożniku leżącym od strony torowiska wąskotorówki? Warunki w jakich w zeszłym sezonie działał park maszyn miały być przejściowe, a widzę że nic się z tym nie robi. Podstawą powinny być pomieszczenia dla zawodników (szatnie, prysznice itp.), a nie ogródek piwny w centralnym miejscu stadionu przy głównej bramie. Rozumiem - sponsor - ale to jest stadion żużlowy, a nie deptak.
  Odpowiedz Zgłoś
 • AL Gniezno 0
  do bmw - 100% racji. Myśmy do tej pory chodzili całą rodzinką. Teraz ta przyjemność będzie nas kosztowała 71 zł dla 3 osób, a to już trochę jest. Zastanowimy się więc bardzo głęboko czy warto. Takich osób przypuszcam będzie dużo więcej.
  Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (75)
Pokaż więcej komentarzy (78)
Pokaż więcej komentarzy (78)
Pokaż więcej komentarzy (78)