WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Pavlic najlepszy w Gorican, awans Janowskiego

Znający doskonale tor w Gorican Jurica Pavlic wygrał z kompletem punktów rozegraną na tym obiekcie Rundę Kwalifikacyjną Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Z trójki Polaków awans uzyskał jedynie Maciej Janowski.
Łukasz Czechowski
Łukasz Czechowski

KUP bilet na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!
Dużą szansę na wywalczenie miejsca premiowanego jazdą w kolejnych eliminacjach juniorskiego czempionatu miał Dawid Lampart, ale w wyścigu dodatkowym o 6 pozycję upadł i został wykluczony z powtórki. Kamil Fleger zgromadził 5 punktów i został sklasyfikowany na 11. miejscu.

Zawody zostały przerwane po 4. serii startów.

Wyniki:
1. Jurica Pavlic (Chorwacja) - 12 (3,3,3,3)
2. Darcy Ward (Australia) - 11 (2,3,3,3)
3. Maciej Janowski (Polska) - 9 (3,3,w,3)
4. Matej Kus (Czechy) - 9 (1,3,3,2)
5. Justin Sedgmen (Australia) - 8 (3,2,1,2)
6. Andriej Kudriaszow (Rosja) - 7+3 (3,2,2,w)
---
7. Kyle Newman (Wielka Brytania) - 7+2 (2,2,1,2)
8. Dawid Lampart (Polska) - 7+w(2,2,w,3)
9. Aleksander Conda (Słowenia) - 6 (1,1,2,2)
10. Dino Kovacic (Chorwacja) - 6 (2,1,2,1)
11. Kamil Fleger (Polska) - 5 (1,1,3,0)
12. Renato Cvetko (Chorwacja) - 3 (0,0,2,1)
13. Gino Manzares (USA) - 2 (0,0,1,1)
14. Pavol Pucko (Czechy) - 2 (0,1,1,0)
15. Nejc Malešić (Słowenia) - 1 (u,u,0,1)
16. Matic Ivacic (Słowenia) - 1 (1,d,d,-)

Bieg po biegu:
1. Pavlic, Ward, Kus, Cvetko
2. Kudriaszow, Lampart, Conda, Manzares
3. Janowski, Kovacic, Ivacic, Malesic (u)
4. Sedgmen, Newman, Fleger, Pucko
5. Kus, Kudriaszow, Fleger, Ivacic (d)
6. Pavlic, Lampart, Pucko, Malesic (u)
7. Ward, Sedgmen, Kovacic, Manzares
8. Janowski, Newman, Conda, Cvetko
9. Kus, Kovacic, Newman, Lampart (w)
10. Pavlic, Kudriaszow, Sedgmen, Janowski (w)
11. Ward, Conda, Pucko, Ivacic (d)
12. Fleger, Cvetko, Manzares, Malesic
13. Janowski, Kus, Manzares, Pucko
14. Pavlic, Conda, Kovacic, Fleger
15. Ward, Newman, Malešić, Kudriaszow (w)
16. Lampart, Segmen, Cvetko

Bieg o 6. miejsce:
17. Kudriaszow, Newman, Lapart (w)

4bf093fb5368d083737596.jpg

4bf09404594f4449334039.jpg

4bf0941886e45546054486.jpg

Foto: Darija Pavlić

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
speedway-unia.hr

Komentarze (56):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • RAFIX 0
    Brawo i gratulacje JURA i MACIEK
    Odpowiedz Zgłoś
  • do night 0
    gdy trzeba to jedzie? to trzeba tylko indywidualnie tak? dla mnie jako fanki Apatora, TRZEBA oznacza jednak bardziej zmagania drużynowe, bo indywidualnie nic nie trzeba, a jedynie można. i jak na razie to Darcy nie jedzie tego, co trzeba.
    Odpowiedz Zgłoś
  • Sandra do Roland 0
    Przerwano zawody po 16 biegu,czyli ostatnia kolejka startów się nie odbyła,dlatego Janowski nie ścigał się z Wardem ,proste!!!
    Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (53)
Pokaż więcej komentarzy (56)
Pokaż więcej komentarzy (56)
Pokaż więcej komentarzy (56)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×