WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Wygrana Holdera, awans Polaków (wyniki)

Bezapelacyjnym zwycięstwem Chrisa Holdera zakończyła się Runda Kwalifikacyjna Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, która odbyła się w Zielonej Górze. Awans do półfinału uzyskała cała trójka startujących Polaków: Adrian Gomólski był drugi, Mateusz Szczepaniak – trzeci, a Grzegorz Zengota – piąty.
Łukasz Czechowski
Łukasz Czechowski

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
Wyniki:
Klasyfikacja po 5 seriach:
1. Chris Holder (Australia) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Adrian Gomólski (Polska) - 12 (1,3,2,3,3)
3. Mateusz Szczepaniak (Polska) - 11 (3,1,3,2,2)
4. Andriej Karpow (Ukraina) - 10 (2,3,1,1,3)
5. Grzegorz Zengota (Polska) - 9+3 (2,2,1,3,1)
6. William Lawson (Wielka Brytania) - 9+2 (0,2,3,1,3)
------
7. Artiom Wodjakow (Rosja) - 9+d (2,3,0,2,2)
------
8. Tyron Proctor (Australia) - 8 (3,1,2,1,1)
9. Aleksandr Kosołapkin (Rosja) - 8 (2,0,2,2,2)
10. Frank Facher (Niemcy) - 7 (1,0,3,2,1)
11. Adam Roynon (Wielka Brytania) - 7 (0,2,2,1,2)
12. Kevin Woelbert (Niemcy) - 6 (1,1,1,3,0)
13. Martin Gavenda (Czechy) - 3 (3,0,0,0,0)
14. Aleksander Conda (Słowenia) - 3 (1,2,0,0,d)
15. Matija Duh (Słowenia) - 3 (0,1,1,0,1)
16. Andriej Kobrin (Ukraina) - 0 (0,0,w,0,0)

R1. Marcin Jędrzejewski (Polska) ns
R2. Maciej Janowski (Polska) ns

Bieg po biegu:
1. Holder, Karpow, Gomólski, Lawson
2. Gavenda, Wodiakow, Conda, Kobrin
3. Proctor, Kosołapkin, Facher, Roynon
4. Szczepaniak, Zengota, Woelbert, Duh
5. Karpow, Conda, Duh, Facher
6. Holder, Zengota, Proctor, Kobrin
7. Gomólski, Raynon, Woelbert, Gavenda
8. Wodjakow, Lawson, Szczepaniak, Kosolapkin (d)
9. Szczepaniak, Roynon, Karpow, Kobrin (w)
10. Holder, Kosolapkin, Woelbert, Conda
11. Facher, Gomólski, Zengota, Wodjakow
12. Lawson, Proctor, Duh, Govenda
13. Zengota, Kosolapkin, Karpow, Gavenda
14. Holder, Wodjakow, Roynon, Duh
15. Gomólski, Szczepaniak, Proctor, Conda
16. Woelbert, Facher, Lawson, Kobrin
17. Karpow, Wodjakow, Proctor, Woelbert
18. Holder, Szczepaniak, Facher, Gavenda
19. Gomólski, Kosolapkin, Duh, Kobrin
20. Lawson, Roynon, Zengota, Conda (d)

Bieg dodatkowy o miejsca 5-7:
21. Zengota, Lawson, Wojakow (d)

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (28):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • em_dzej 0
    Artem + Zengota = dobra para juniorska na mecz z Lesznem
    Mam nadzieje, że nasze kiewonictwo było na meczu i widziało co chłopaki wyprawiali :)
    Odpowiedz Zgłoś
  • marq_s3lby 0
    brawo Adi.Ostrów z Tobą!!!
    Odpowiedz Zgłoś
  • sbg 0
    no to po tym turnieju wsyztsko widac zlotow tym roku najpewniej dla Holdrea ewemntualnie Sajfutdinov liczyc sie beda jescze Kennet Batchlor oczywiscie Pavlic i a Polacy no coz pewnie kolo 4 lub 5 miejsca sie zakreci jeden szkoda ale nasi juniorzuy juz golym okiem widac ze to druga liga na arenie miedzynarodowej za pierwsz uwazam tych co wymienilem i raczej odstaja poziomem od inncyh a jescze niedawno bylo tak pieknie nasi junioryz rzadzili i dzielili mozna bylo sie nawet spodziewac nieraz calego podium a teraz chyba dlugie lata bez tytulu dla naszych nas czekaja a rzadzic beda rosjanie chorwaci hehe i australia a pozniej oni beda rozdawac karty w GP a nasi jak zwykle byle nie wypasc z cyklu
    Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (25)
Pokaż więcej komentarzy (28)
Pokaż więcej komentarzy (28)
Pokaż więcej komentarzy (28)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×