Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Wiele polskich klubów będzie chciało Magosiego - komentarze po meczu w Miszkolcu

PSŻ Lechma Poznań wygrał w niedzielę w Miszkolcu 61:28. Skorpiony były zadowolone z tego wyniku. Kierownik poznańskiej drużyny - Marcin Michalski był pod wrażeniem jazdy Norberta Magosiego, który zdobył 16 punktów.
Eva Sari
Eva Sari

Adam Skórnicki (PSŻ Lechma): To był dobry mecz dla nas. Tor inny niż podczas naszej ostatniej wizyty tutaj. Jestem zadowolony ze swojej dyspozycji. Nasza drużyna jest naprawdę dobra. Sezon 2010 nie jest najlepszy dla mnie. Zobaczymy co będzie za rok.

Robert Miśkowiak (PSŻ Lechma): To było bardzo ważne spotkanie dla nas. Jestem szczęśliwy, że udało się je wygrać. Wygrana przyszła łatwo, bo w Miszkolcu punktowało tylko dwóch zawodników. Chyba każdy w naszej drużynie jest zadowolony po tym meczu. Norbert Magosi był dzisiaj niesamowity. Teraz czeka nas bardzo ważny mecz z Rybnikiem.

Marcin Michalski (kierownik PSŻ Lechma): Przyjechaliśmy tutaj wygrać i zrealizowaliśmy nasz plan. Przed nami mecze z Rybnikiem i Grudziądzem. Jeśli wygramy na swoim torze z rybniczanami koniec sezonu będzie dla nas udany. Jestem zadowolony z postawy naszych zawodników, ale trochę punktów dziś straciliśmy. To było dobre spotkanie. Gratuluję Norbertowi Magosiemu znakomitego występu. Myślę, że wiele polskich klubów I ligi będzie go chciało w przyszłym sezonie mieć w swoich składach.

Jozsef Tabaka (Miszkolc): Złapałem jakiegoś wirusa i jechałem w tym meczu z chorobą. Na początku meczu czułem się w miarę dobrze, ale po dwóch biegach było już gorzej. Nie udało mi się wygrać ani jednego wyścigu. Mam zawroty i ból głowy, dlatego nie jechałem w biegach nominowanych. Nie jestem zadowolony z tego spotkania.

Norbert Magosi (Miszkolc): Tor był dzisiaj zróżnicowany i zmieniał się na przestrzeni całego spotkania. Przed nami jeszcze dwa mecze - u siebie z Grudziądzem i wyjazd do Rybnika. Chcę pojechać w nich maksymalnie dobrze, by zakończyć rozgrywki z wysoką średnią. Dziś zdobyłem 16 punktów w 6 biegach i jestem z tego bardzo zadowolony. Punktowałem niestety tylko ja i Jozsef Tabaka. Potrzeba nam więcej punktów, by odnosić lepsze wyniki.

Janusz Ślączka (trener Miszkolca): Zespół nie pojechał dobrze. Tylko Norbert Magosi stanął na wysokości zadania. Jego wyniki są zawsze dobre. Jozsef Tabaka jechał z jakimś wirusem, nie był w stanie pojechać w biegach nominowanych. To był zły mecz.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (1):

 • Poznaniak Zgłoś komentarz
  Sqra - Adasiu mam nadzieję, że nasz drużyna będzie także dobra i w najbliższą niedzielę w najważniejszym meczu sezonu. Misiek - ja też jestem zadowolony z wygranego meczu, życze
  Czytaj całość
  powtórki wyniku z RKM :) Michalski - z Magosim to trochę przesada że wiele klubów I ligowych zaraz rzuci się na niego. Jest dobry , ale bez przesady.
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×