WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

W Starcie Gniezno podsumowano sezon / Leon Kujawski pożegnał się z zespołem

W Starcie Gniezno tradycyjnie podsumowano sezon. Na spotkaniu, które odbyło się w piątkowy wieczór w Hotelu Lech obecni byli: kierownictwo i współpracownicy klubu oraz niektórzy spośród zawodników. Pojawili się m.in. Krzysztof Jabłoński, Michał Szczepaniak i Kacper Gomólski.
Mateusz Klejborowski
Mateusz Klejborowski

Wspomnienie akurat tej trójki żużlowców ma sens, gdyż ich nazwiska najczęściej wymienia się jako potencjalne wzmocnienia innych klubów. Michałem Szczepaniakiem ponoć zainteresowany jest Orzeł Łódź, Kacprem Gomólskim interesują się głównie kluby ekstraligowe, natomiast Krzysztof Jabłoński nigdy na brak ofert nie narzekał i można być przekonanym, że teraz jest dokładnie tak samo. Tym bardziej, że w mijającym sezonie utrzymał miano lidera Startu Gniezno, a więc trzeciego zespołu w pierwszej lidze.

Ponadto w spotkaniu wzięli udział pozostali polscy zawodnicy: Mirosław Jabłoński, Adrian Gomólski, Maciej i Oskar Fajferowie, Wojciech Lisiecki, Marcin Wawrzyniak i Adrian Gała.

Podsumowanie sezonu było okazją do pożegnania trenera Leona Kujawskiego, któremu wkrótce wygaśnie umowa. - To była moja decyzja i dziękuję za jej uszanowanie. Nie kończę swojej pracy tak jak niektórzy. Nie zostałem zwolniony z powodu jakichś niesnasek, tylko odchodzę w spokojnej atmosferze, z własnej woli. Nie rozstaję się jednak z tym klubem na zawsze, gdyż na pewno będziemy spotykać się na stadionie.

Podczas uroczystości trzy osoby związane z klubem (Jarosław Trąpczyński, Robert Wawrzyniak i Waldemar Niemienionek) zostały uhonorowane Brązowymi Odznakami Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Motorowego, które w imieniu przedstawicieli związku wręczył prezes Startu Arkadiusz Rusiecki.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (20):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Only Start 0
  do WSK RZESZOW... wole byc w 1 lidze niż być lany w ekstra lidze.. mieliście miec taki super skład i co???? Rzeszów przestancie sie ośmieszać bo cała Polska sie z was smieje...
  Odpowiedz Zgłoś
 • do only start 0
  ale obaj jablonscy zostaja?:(
  Odpowiedz Zgłoś
 • Only Start 0
  LEWIS BEDZIE W STARCIE NA 80% JABŁOŃSCY TEZ ZOSTAJA KACPER TEŻ.. CZEKAMY CO DALEJ.. :):)
  Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (17)
Pokaż więcej komentarzy (20)
Pokaż więcej komentarzy (20)
Pokaż więcej komentarzy (20)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×