Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Patryk Dudek najlepszy w Neustadt Donau, awans Janowskiego

Zwycięstwem Patryka Dudka zakończyła się Runda Kwalifikacyjna Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, która rozegrana została na torze w Neustadt Donau. Polak zwycięstwo w zawodach zapewnił sobie po pokonaniu w biegu dodatkowym Andrieja Kudriaszowa.
Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk

Oprócz tej dwójki awans do półfinałów wywalczyli Josh Grajczonek, Maciej Janowski, Jewgienij Karawackis i Jan Holub. Awans jako rezerwowy wywalczył Lukas Simon, który okazał się najlepszy w miniturnieju o 7. pozycję.

Wyniki:
1. Patryk Dudek (Polska) - 14+3 (3,2,3,3,3)
2. Andriej Kudriaszow (Rosja) - 14+2 (3,3,3,3,2)
3. Josh Grajczonek (Australia) - 12 (1,3,3,2,3)
4. Maciej Janowski (Polska) - 11 (2,w,3,3,3)
5. Jewgienij Karawackis (Łotwa) - 10 (d,3,2,3,2)
6. Jan Holub (Czechy) - 9 (3,3,1,1,1)
----------------------------------
7. Lukas Simon (Austria) - 7+2+3+3 (2,2,2,1,0) - rezerwowy
----------------------------------
8. Marcel Helfer (Niemcy) - 7+3+2 (3,0,1,2,1)
9. Mike Buman (USA) - 7+1+2+1 (2,1,2,2,0)
10. Niklas Porsing (Dania) - 7+3+d (2,1,d,2,2)
11. Bryce Starks (USA) - 7+u+w (1,2,1,d,3)
12. Michal Dudek (Czechy) - 4 (d,1,2,u,1)
13. Danny Maassen (Niemcy) - 4 (1,d,w,1,2)
14. Xavier Muratet (Francja) - 3 (1,1,1,0,0)
15. Władimir Borodulin (Rosja) - 2 (w,2,d,-,-)
16. Nils Hesse (Niemcy) - 1 (0,0,0,0,1)
17. Steven Mauer (Niemcy) - 1 (1)
18. Valentin Grobauer (Niemcy) - 0 (0)

Bieg po biegu:
1. Helfer, Simon, Starks, M. Dudek (d)
2. Kudriaszow, Porsing, Maassen, Karawackis (d)
3. P. Dudek, Janowski, Grajczonek, Borodulin (w/u)
4. Holub, Buman, Muratet, Hesse
5. Karawackis, Starks, Muratet, Janowski (w)
6. Holub, Borodulin, Porsing, Helfer
7. Kudriaszow, P. Dudek, M. Dudek, Hesse
8. Grajczonek, Simon, Buman, Maassen (d)
9. P. Dudek, Buman, Starks, Porsing (d)
10. Grajczonek, Karawackis, Helfer, Hesse
11. Janowski, M. Dudek, Holub, Maassen (w/u)
12. Kudriaszow, Simon, Muratet, Borodulin (d)
13. Kudriaszow, Grajczonek, Holub, Starks (d)
14. P. Dudek, Helfer, Maassen, Muratet
15. Karawackis, Buman, Mauer, M. Dudek (u)
16. Janowski, Porsing, Simon, Hesse
17. Starks, Maassen, Hesse, Grobauer
18. Janowski, Kudriaszow, Helfer, Buman
19. Grajczonek, Porsing, M.Dudek, Muratet
20. P. Dudek, Karawackis, Holub, Simon

Miniturniej o 7. miejsce:
21. Porsing, Simon, Buman
22. Helfer, Starks (u)
23. Simon, Buman, Starks (w)
24. Simon, Helfer, Buman, Porsing (d)

Bieg o 1. miejsce:
25. Dudek, Kudriaszow

Terminarz IMŚJ 2011:
17.04 - 1. RK w Herxheim (Niemcy) WYNIKI
15.05 - 2. RK w Neustadt Donau (Niemcy) WYNIKI
15.05 - 3. RK w Czerwonogradzie (Ukraina) WYNIKI
21.05 - 4. RK w Malmoe (Szwecja)
21.05 - 5. RK w Gorican (Chorwacja)
04.06 - 1. półfinał w Żarnowicy (Słowacja)
25.06 - 2. półfinał w Gnieźnie (Polska)
23.07 - 1. finał w Coventry (Wielka Brytania)
28.08 - 2. finał w Holsted (Dania)
01.10 - 3. finał w Pardubicach (Czechy)
09.10 - 4. finał w Gnieźnie (Polska)

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
speedway-forum.de

Komentarze (42):

Zobacz więcej komentarzy (29)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×