Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Zmiany na listach startowych IMP

Do kilku zmian doszło na listach startowych ćwierćfinałów Indywidualnych Mistrzostw Polski (2 czerwca). W Krośnie nie wystartuje Sławomir Drabik - jego miejsce zajmie Roman Chromik.
Rafał Malinowski
Rafał Malinowski

W Pile zabraknie natomiast Piotra Śwista - w jego miejsce Cyprian Szymko. Miejscami w ćwierćfinałach zamienili się Grzegorz Walasek i Adrian Miedziński. "Greg" pojedzie w Krośnie, a "Miedziak" w Rawiczu (wcześniej było odwrotnie).

Lista startowa 1/4 w Krośnie:
1. Borys Miturski (KSM Krosno)
2. Dawid Stachyra (Lotos Wybrzeże Gdańsk)
3. Grzegorz Walasek (Polonia Bydgoszcz) (Miedziński)
4. Roman Chromik (KS ROW Rybnik) (Drabik)
5. Dawid Lampart (PGE Marma Rzeszów)
6. Mariusz Węgrzyk (ŻKS Ostrovia Ostrów Wielkopolski)
7. Maciej Kuciapa (PGE Marma Rzeszów)
8. Adrian Gomólski (ŻKS Ostrovia Ostrów Wielkopolski)
9. Krzysztof Słaboń (Lechma Poznań)
10. Tadeusz Kostro (Tauron Azoty Tarnów)
11. Krzysztof Buczkowski (GTZ Grudziądz)
12. Marcin Rempała (Kolejarz Opole)
13. Stanisław Burza (Kaskad Równe)
14. Mateusz Szczepaniak (Orzeł Łódź)
15. Michał Szczepaniak (Start Gniezno)
16. Rafał Trojanowski (Orzeł Łódź)

R1. Karol Baran (Lubelski Węgiel KMŻ)
R2. Rafał Fleger (Kolejarz Opole)

Lista startowa 1/4 w Krakowie:
1. Patryk Pawlaszczyk (Speedway Wanda Kraków)
2. Daniel Jeleniewski (Orzeł Łódź)
3. Daniel Pytel (KS ROW Rybnik)
4. Jacek Rempała (Orzeł Łódź)
5. Tomasz Jędrzejak (Betard Sparta Wrocław)
6. Norbert Kościuch (Lechma Poznań)
7. Marcin Jędrzejewski (Kolejarz Opole)
8. Damian Baliński (Unia Leszno)
9. Grzegorz Zengota (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
10. Mirosław Jabłoński (Start Gniezno)
11. Paweł Miesiąc (Lubelski Węgiel KMŻ)
12. Krzysztof Jabłoński (Start Gniezno)
13. Sebastian Ułamek (Tauron Azoty Tarnów)
14. Marcel Kajzer (Włókniarz Częstochowa)
15. Mariusz Staszewski (ŻKS Ostrovia Ostrów Wielkopolski)
16. Łukasz Sówka (ŻKS Ostrovia Ostrów Wielkopolski)

R1. Adam Czechowicz (Kolejarz Opole)
R2. Zbigniew Czerwiński (ŻKS Ostrovia Ostrów Wielkopolski)

Lista startowa 1/4 w Pile:
1. Przemysław Pawlicki (Stokłosa Polonia Piła)
2. Łukasz Jankowski (Orzeł Łódź)
3. Piotr Pawlicki (Stokłosa Polonia Piła)
4. Tomasz Gapiński (Polonia Bydgoszcz)
5. Piotr Świderski (Betard Sparta Wrocław)
6. Damian Sperz (Lotos Wybrzeże Gdańsk)
7. Piotr Protasiewicz (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
8. Cyprian Szymko (Stokłosa Polonia Piła) (Świst)
9. Patryk Dudek (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
10. Michał Mitko (Kolejarz Opole)
11. Ronnie Jamroży (KS ROW Rybnik)
12. Robert Kościecha (Polonia Bydgoszcz)
13. Emil Pulczyński (Unibax Toruń)
14. Karol Ząbik (Unibax Toruń)
15. Adrian Szewczykowski (Lechma Poznań)
16. Kamil Pulczyński (Unibax Toruń)

R1. Zbigniew Suchecki (Lubelski Węgiel KMŻ)
R2. Piotr Rembas (Stokłosa Polonia Piła)

Lista startowa 1/4 w Rawiczu:
1. Marcin Nowaczyk (Kolejarz Rawicz)
2. Mateusz Kowalczyk (Orzeł Łódź)
3. Adrian Miedziński (Unibax Toruń) (Walasek)
4. Piotr Dym (Orzeł Łódź)
5. Szymon Kiełbasa (Kolejarz Rawicz)
6. Paweł Staszek (Stokłosa Polonia Piła)
7. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław)
8. Artur Mroczka (Caelum Stal Gorzów)
9. Adam Skórnicki (Unia Leszno)
10. Rafał Szombierski (Włókniarz Częstochowa)
11. Kacper Gomólski (Start Gniezno)
12. Tomasz Rempała (Kaskad Równe)
13. Tomasz Chrzanowski (GTZ Grudziądz)
14. Robert Miśkowiak (Lechma Poznań)
15. Paweł Hlib (Lotos Wybrzeże Gdańsk)
16. Maciej Fajfer (Lechma Poznań)

R1. Piotr Dziatkowiak (Kolejarz Rawicz)
R2. Sławomir Pyszny (Speedway Wanda Kraków)

Uwagi co do awansów:
Krosno - 6+1
Kraków - 7+1
Piła - 7+1
Rawicz - 7+1

W półfinałach rozstawieni: Gollob, Kołodziej (Opole) i Holta, Hampel, Kasprzak (Ostrów).

Terminarz IMP:
2 czerwca - 1/4 finału w Pile, Rawiczu, Krośnie i Krakowie
7 lipca - 1/2 finału w Opolu i Ostrowie
15 sierpnia - finał w Lesznie

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (10):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×