KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

IMEJ: Biełousow najlepszy w Równem, awans Curyło

Zwycięstwem Rosjanina Witalija Biełousowa zakończył się rozegrany w czwartek w Równem trzeci półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów do lat 19. Drugie miejsce zajął Czech Vaclav Milik.

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz

Awans do finału po biegu dodatkowym wywalczyli również Mikołaj Curyło i Chorwat Dino Kovacic.

Do decydującego turnieju nie zdołał przejść Łukasz Cyran, którzy został sklasyfikowany na szóstej pozycji.

Zawody rozegrano w okrojonej obsadzie, ponieważ czwórka zawodników poinformowała, że nie dojedzie do Równego, a dodatkowo Aleksandr Łoktajew utknął na lotnisku w drodze na Ukrainę.

Wcześniej udział w finale zapewnili sobie Kacper Gomólski, Piotr Pawlicki, Artur Czaja, Tobiasz Musielak i Bartosz Zmarzlik.

Wyniki:
1. Witalij Biełousow (Rosja) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Vaclav Milik (Czechy) - 11 (t,3,3,2,3)
3. Mikołaj Curyło (Polska) - 10+3 (2,3,1,1,3)
4. Dino Kovacic (Chorwacja) - 10+2 (2,2,3,3,0)
-------
5. Wadim Tarasenko (Rosja) - 10+w (1,2,2,3,2)
6. Łukasz Cyran (Polska) - 9 (3,u,2,2,2)
7. Siergiej Agalcow (Rosja) - 9 (2,2,2,2,1)
8. Roland Benko (Węgry) - 5 (3,w,u,1,1)
9. Pawło Kondratiuk (Ukraina) - 4 (1,1,ns,d,2)
10. Marco Gaschka (Niemcy) - 1 (1,u,u,ns,ns)
11. Stanisław Melniczuk (Ukraina) - 0 (u,ns,ns,ns)

Bieg po biegu:
1. Benko, Curyło, Gaschka
2. Cyran, Agalcow, Tarasenko, Milik (t)
3. Biełousow, Kovacic, Kondratiuk
4. Milik, Kovacic, Kondratiuk
5. Curyło, Agalcow, Benko (w/u), Mielniczuk (ns)
6. Biełousow, Tarasenko, Gaschka (u), Cyran (u)
7. Milik, Cyran,, Gaschka (u), Kondratiuk (ns)
8. Kovacic, Agalcow, Benko (u)
9. Biełousow, Tarasenko, Curyło, Mielinczuk (u)
10. Tarasenko, Cyran, Benko
11. Kovacic, Agalcow, Mielniczuk (ns), Gaschka (ns)
12. Biełousow, Milik, Curyło
13. Milik, Tarasenko, Benko, Gaschka (ns)
14. Biełousow, Cyran, Agalcow, Kovacic
15. Curyło, Kondratiuk, Melniczuk (ns)

Bieg dodatkowy o 3 miejsce:
16. Curyło, Kovacic, Tarasenko (w/u)

Terminarz IMEJ:
7.05 - 1. półfinał w Guestrow (Niemcy) WYNIKI
18.06 - 2. półfinał w Krośnie (Polska) WYNIKI
23.06 - 3. półfinał w Równem (Ukraina)
02.07 - 4. półfinał w Seinaejoki (Finlandia)
09.07 - finał w Lublanie (Słowenia)

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
forum.speedway.ru
Komentarze (13)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×