Henryk Stokłosa będzie wspierać żużel w Pile
Żużlowcy KS Stokłosa Polonia Piła bardzo dobrze spisują się w tegorocznych rozgrywkach. Niemal przesądzony jest awans tej drużyny do I ligi. Według prezesa Cezarego Łysanowicza pilski żużel może liczyć na dalsze wsparcie finansowe senatora Henryka Stokłosy.
Robert Chruściński
W Pile już myśli się o sezonie 2012, mimo że obecny jeszcze się nie zakończył. - Prowadzimy rozmowy z potencjalnymi sponsorami. Chciałbym, abyśmy pozyskali około 30 mniejszych sponsorów, bo o to, że senator Henryk Stokłosa zostanie z nami, jestem spokojny. Po meczu z Lublinem senator Stokłosa dał słowo, że będzie nas nadal wspierał, a jesteśmy braćmi kurkowymi i dane słowo jest droższe od pieniędzy - powiedział Cezary Łysanowicz.
Źródło: pilskisport.pl
Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
pilskisport.pl
Komentarze (65)
-
Hans Pawlicki Zgłoś komentarz
Do sss z takim składem co podałeś to w 100% jesteśmy wstanie roztrzaskać nawet ekstraligę-Hampel -14,Przemek Pawlicki Rekordzista toru wiadomo 15 Misiek13,dobrucki 11 -
Bartolini Zgłoś komentarz
Grudziądz zyczy i zaprasz na mecze z Waszym udziałem -
tommi_l Zgłoś komentarz
Do wolny wydech: Doskonała wypowiedź. Zgadzam się w 100%. -
wierny kibic poloni Zgłoś komentarz
czy wstyd dla calej Polski raczej nie bo mi nie jest wstyd i wiekszosci Pilan wiekszy wstyd miec takiego pana PREMIERA niz takiego senatora -
wolny wydech Zgłoś komentarz
zarzutów, a to że jest senatorem to wstyd dla całej Polski. -
Księgowy senatora Zgłoś komentarz
Macie racje pilanie senator da kase na żuzel ale aby wysypać go na ulice i utwardzić ulice koło swojej posiadłości :) -
h.s. Zgłoś komentarz
Tak się sklada ze pan henryk nie bierze uzialu w wyborach, wiec sami sie przekonacie ze pomaga z dobrego serca... -
smród ze Śmiłowa Zgłoś komentarz
społeczne -
? Zgłoś komentarz
Wybory na jesień... Pytanie co będzie wiosną, po wyborach...??? -
?> Zgłoś komentarz
Wybory idą to musi obiecać... :) -
antybufon Zgłoś komentarz
A co mi tam Stoklosa czy Barbossa aby sie żużel kręcił !życze powodzenia. -
Gondek Zgłoś komentarz
mniejsi sponsorzy i będzie miodnie. A odnośnie tego co napisał "Jaśko" że już nas raz zrobił Stokłosa, prawda jest taka że poprzednio Stokłosa odszedł bo w klubie zaczęły się dziać złe rzeczy (dzięki panu wilczyńskiemu) i duże przewały na kasie. Teraz nasz kochany pan senator przed wejściem w sponsoring powiedział otwarcie, wchodzę w to ale jedno ale zero wałków i w zarządzie zasiada człowiek ode mnie który będzie tego wszystkiego pilnował (Łysanowicz). No to na tyle. Póki co wielkie dzięki panie senatorze za to wszystko i liczymy na dalsze wsparcie tego wspaniałego sportu w grodzie Staszica! -
Janusz Falubaz Zgłoś komentarz
wybodowal boiska dla dzieciakow... pamietajcie - nikt nie jest bez winy i nikt nie jest swiety porownujac... - nawet te zboczki z watykanu,.