Jak zawodnicy Lubawy Litexu radzą sobie w Rawiczu?

Specyficzny rawicki owal sprawia kłopoty wielu zawodnikom. Sprawdziliśmy jakie ostatnie występy na nim zanotowali jeźdźcy Lubawy Litexu Ostrów Wielkopolski, którym w niedzielę przyjdzie walczyć o ligowe punkty z Kolejarzem Rawag.

Adrian Gomólski - Ostatnie starty gnieźnianina na obiekcie im. Floriana Kapały były udane. W tegorocznym Turnieju o Puchar Burmistrza starszy z braci Gomólskich wywalczył 17 punktów. Ostatni mecz ligowy w Rawiczu zaliczył trzy lata temu. Jego dorobek to 13 "oczek" z bonusem.

Średnia wyjazdowa: 2,125

Tobias Kroner - Niemiec na rawickim owalu pojawił się w 2008 roku. Jego występ w barwach Lotosu Gdańsk nie był jednak zbyt udany. Wywalczył 1 punkt w trzech biegach.

Średnia wyjazdowa: 1,400

Sebastian Brucheiser - 24-letni dziś zawodnik w Rawiczu dobrze radził sobie w wieku juniora. W 2005 roku z dorobkiem 12 punktów wygrał półfinał krajowych eliminacji do IMŚJ.

Średnia wyjazdowa: 0,667

Władimir Borodullin - W poprzednim sezonie, kiedy pojawił się w Polsce, nie dane mu było wystartować w barwach Wandy Kraków w Rawiczu.

Średnia wyjazdowa: 1,800

Mariusz Staszewski - Kapitan Lubawy Litexu pamięta ubiegłoroczną wyjazdową porażkę w Rawiczu. Wtedy dla ostrowskiej drużyny uzyskał 7 punktów w czterech biegach. Z ostatniego swojego startu został wykluczony za upadek.

Średnia wyjazdowa: 2,067

Łukasz Sówka - Jego ostatni występ do udanych nie należał. W ubiegłym roku w finale krajowych eliminacji do IMEJ wywalczył zaledwie 1 punkt.

Średnia wyjazdowa: 0,958

Witalij Biełousow - Podobnie jak w przypadku Borodullina niedzielny występ będzie dla niego debiutem na rawickim torze.

Średnia wyjazdowa: 2,400