WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Bydgoska Polonia nawiązała współpracę z trójmiejską fundacją Sport na Zdrowie

Bydgoska Polonia, poza działalnością sportową, chętnie włącza się w różne akcje charytatywne. Bydgoszczanie tradycyjnie wzięli udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, a ostatnio nawiązali ścisłą współpracę z fundacją "Sport na Zdrowie".
Andrzej Matkowski
Andrzej Matkowski

ŻKS Polonia Bydgoszcz SA nawiązał współpracę z fundacją "Sport na Zdrowie", której misją jest wspomaganie wychowania młodzieży poprzez rozwój, upowszechnianie i promocję kultury fizycznej i sportu, edukowanie w zakresie profilaktyki prozdrowotnej, a także wspieranie sportowców.

Dzięki uprzejmości 12 czołowych żużlowców, w tym dwóch reprezentantów Polonii Bydgoszcz - Emila Sajfutdinowa i Krzysztofa Buczkowskiego, a także Nickiego Pedersena, Przemysława Pawlickiego, Piotra Protasiewicza, Rafała Okoniewskiego, Piotra Pawlickiego, Sebastiana Ułamka, Thomasa H. JonassonaAdriana Miedzińskiego, Chrisa Holdera oraz Grzegorza Walaska, którzy użyczyli swoich wizerunków, fundacja wydała ekskluzywny kalendarz charytatywny o tytule "Uwalniamy Oddech 2012".

Kalendarz wyprodukowany został w limitowanej ilości 1000 sztuk i może być dobrym prezentem dla osób, które chciałoby się obdarować czymś wyjątkowym, a ma dotrzeć do grona najwierniejszych kibiców żużla oraz przedsiębiorców chcących wesprzeć akcję.

Początkowo kalendarz sprzedawany był w cenie 100 zł, jednak od poniedziałku w sklepie kibica Polonii Bydgoszcz dostępny jest on w promocyjnej cenie 50 zł. Bydgoski klub serdecznie zaprasza wszystkich fanów czarnego sportu i regionalne firmy do zakupu tego wyjątkowego kalendarza i wsparcia akcji. Dochód ze sprzedaży kalendarzy przekazany zostanie na rzecz Fundacji "Sport na Zdrowie".

Poszczególne strony charytatywnego kalendarza Poszczególne strony charytatywnego kalendarza

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (5):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Moz 0
  @Amadeusz: przeczytaj dokładnie ostatnie zdanie artykułu, z którego jasno wynika, że jest dokładnie na odwrót: to klub bydgoski wspiera fundację z Gdańska
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Amadeusz 0
  Dlaczego po raz kolejny trojmiejska firma wspiera klub z Bydgoszczy zamiast klub z Gdanska majacy w najblizszym sezonie podobny potencjal? Ech...
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • samowar 0
  Cena promocyjna 50zł? Kalendarz powinien maksymalnie 20 zł kosztować, wtedy może by parę osób go kupiło...
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×