Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Jankowski i Jabłoński o Rafale Dobruckim

W Wielką Sobotę o 15.30 na stadionie przy W69 odbędzie się pożegnalny turniej Rafała Dobruckiego. Oto co o Rafale Dobruckim mówią zawodnicy startujący w turnieju.

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz

Łukasz Jankowski: Z Rafałem znaliśmy się wcześniej z Leszna, które jest naszym miastem rodzinnym. To na pewno świetny żużlowiec, a teraz trener, na którego mogę liczyć. Wspiera mnie, bym jak najlepiej jeździł w Falubazie. Mogę o nim mówić tylko w samych superlatywach. Wspaniały człowiek. Cieszę się, że mnie zaprosił na swoje zawody i zamierzam pokazać się kibicom z jak najlepszej strony. Turniej Rafała to dla nas także niezły sprawdzian, tym bardziej, że już 9 kwietnia czeka nas mecz z Bydgoszczą.

Krzysztof Jabłoński: Poznaliśmy się z Rafałem w okolicach 1996 roku i znamy się głównie z toru. Teraz w Falubazie jest on moim trenerem i myślę, że poradzi sobie z tą funkcją. Nie ma rzeczy niemożliwych. A w Zielonej Górze, w mojej nowej drużynie czuję się bardzo dobrze.

Przypominamy, że można już kupować bilety na turniej "Rafał Dobrucki - Koniec Wyścigu". Wejście tylko na bilety! Podczas turnieju nie obowiązują jakiekolwiek karnety, platynowe i złote karty. Turniej Indywidualny z okazji zakończenia kariery sportowej Rafała odbędzie się w sobotę wielkanocną 07.04.2012 o godzinie 16:00 na stadionie żużlowym w Zielonej Górze, ul. Wrocławska 69

Bilety na sektory "B", "C", "D", "E", "F", "G" i "K" są dostępne od dziś po 25 zł - normalny i 15 złotych ulgowy. Bilety ulgowe przysługują dzieciom i uczącej się młodzieży do 24 roku życia włącznie(urodzeni w 1988 roku i młodsi) za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej. Dzieci do 7 roku życia (urodzeni w 2005 roku i młodsi) wchodzą za darmo.

Bilety są dostępne w sklepach kibica w galeriach handlowych: „Focus” i „Auchan”.

Bilety na sektory numerowane: A, I, J w cenie 40 PLN oraz na sektor VIP – Pod wieżą w cenie 50 PLN i Super Vip (z cateringiem) w cenie 250 PLN można także kupować w sieci sprzedaży Abilet.pl oraz przez internet na stronie www.abilet.pl Bilet zakupiony w ten sposób można wydrukować sobie w domu, otrzymać pocztą w wybrane miejsce lub odebrać przed sobotnim turniejem. Szczegóły na stronie www.abilet.pl

Lista startowa:

Damian Baliński (Unia Leszno)
Jarosław Hampel (Unia Leszno)
Greg Hancock (Unia Tarnów)
Andreas Jonsson (Falubaz Zielona Góra)
Krzysztof Kasprzak (Stal Gorzów)
Rafał Okoniewski (Stal Rzeszów)
Piotr Protasiewicz (Falubaz Zielona Góra)
Adam Skórnicki (Start Gniezno)
Grzegorz Walasek (Stal Rzeszów)
Patryk Dudek (Falubaz Zielona Góra)
Grzegota Zengota (Włókniarz Częstochowa)
Łukasz Jankowski (Falubaz Zielona Góra)
Krzysztof Jabłoński (Falubaz Zielona Góra)
Robert Kościecha (Polonia Bydgoszcz)

Turniej Indywidualny z okazji zakończenia kariery sportowej Rafała odbędzie się w sobotę wielkanocną 07.04.2012 o godzinie 15:30 na stadionie żużlowym w Zielonej Górze, ul.Wrocławska 69.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa

Komentarze (3):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×