WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Stadion Kolejarza będzie modernizowany?

Być może kibice Kolejarza Opole w najbliższym czasie doczekają się modernizacji obiektu przy ulicy Wschodniej. Urząd Miasta Opola zrezygnował z budowy nowej trybuny na stadionie Odry Opole.
Dawid Cysarz
Dawid Cysarz

Wszystko przez zbyt małą ilość widzów na meczach piłkarskich. Dużo większym zainteresowaniem cieszą się pojedynki żużlowców. - Z liczbą widzów trudno dyskutować. Dlatego myślę o modernizacji stadionu Kolejarza i to jako inwestycji, która może być dla nas priorytetowa. Może jeśli zostaną nam jakieś pieniądze ze sprzedaży akcji Energetyki Cieplnej Opolszczyzny, które chcemy przeznaczyć na sfinansowanie budowy którejś z planowanych tras łączących centrum z Zadrze - poinformował Ryszard Zembaczyński, prezydent Opola na łamach Nowej Trybuny Opolskiej.

- Konieczna jest kompleksowa modernizacja, ale przede wszystkim najpierw jej projekt, tak aby wszystko było przemyślane, a modernizację można było etapować. Stadion od początku był mały i taki pozostanie. Nie trzeba go rozbudowywać, ale modernizować m.in. poprzez zainstalowanie wygodnych miejsc siedzących i zaplecza. Tracimy setki widzów właśnie przez to, że muszą siedzieć na trawie. Kibic jest bardziej wygodny niż kiedyś i nie ma się co dziwić - stwierdził Jerzy Drozd, prezes Kolejarza.

Źródło: Nowa Trybuna Opolska/kolejarzopole.pl

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
Nowa Trybuna Opolska/kolejarzopole.pl

Komentarze (5):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • gis -k- 0
  Ten stadion zasługuje na remont.Jak zaczynałem chodzić na żużel ok.25 lat temu to lepiej wyglądał!
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Don 1
  Sam jesteś poj.... To taki sam klub sportowy jak Kolejarz. Po murawie biegają zawodnicy którzy tak samo poświęcają się swojej dyscyplinie jak żużlowcy. Na mecze tak samo przychodzą zwykli kibice jak na żużel! I nie wzniecaj tu nienawiści między kibicami obu tych drużyn. Zapewne jesteś gówniarzem i nie masz pojęcia jakie stosunki kiedyś dzieliły oba te kluby. I jakie wtedy życie toczyło się na poszczególnych ulicach/dzielnicach Opola (zwłaszcza po zmroku). Ja jestem od 5 roku życia fanem Kolejarza i brałem udział w tamtej wojnie pomiędzy Odrą a Kolejarzem, jak również jestem jednym z tych którzy po zawarciu zgody między tymi dwoma klubami przyszedł na pamiętny mecz Odry (niestety nie pamiętam z kim)w szaliku Kolejarza. Zostaliśmy wtedy okrzykami zaproszeni na stadion Odry i razem w sektorze fanów ( wtedy na przeciwko trybuny i nie ukrywam że byliśmy gotowi na wszystko) dopingowaliśmy NASZYCH OPOLSKICH SPORTOWCÓW! Ci którzy wtedy byli zapewne pamiętają też "autobus przyjezdnych zaparkowany przy ul.Katowickiej". Tak więc synku Ty akurat nie masz prawa obrzucać obelgami ODRY OPOLE!
  KolejarzOpole [Komentarz usunięty]
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • bertol 0
  tak moze być
  moshpit1984 Piłkarscy bandyci nie pozostaną zapewne na to obojętni. Wzmocniona ochrona na meczach żużlowych będzie zapewne konieczna.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×