KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Karnety nad morzem od poniedziałku, klub planuje promocje dla kibiców

Już w poniedziałek w Gdańsku rusza przedsprzedaż karnetów na rundę zasadniczą. Karnety do 10 lutego będą mieć promocyjne ceny, będzie można je kupić także w sklepie internetowym oficjalnej strony klubu. Co ciekawe część dochodów ze sprzedaży biletów będzie przeznaczona na oprawy meczowe tworzone przez kibiców Wybrzeża!

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski

Zarząd Gdańskiego Klubu Żużlowego informuje, że 28 stycznia br. rusza przedsprzedaż karnetów. Można je będzie nabywać w biurze klubu, mieszczącym się na stadionie przy ul. Długie Ogrody ? budynek Brama Maratońska. Po raz pierwszy istnieje możliwość nabycia karnetu drogą pocztową, po zamówieniu w sklepiku internetowym na stronie www.lotosgdansk.pl i przelaniu odpowiedniej kwoty na konto, wraz z podaniem dokładnych danych adresowych. Klub nie weźmie odpowiedzialności, jeżeli podany adres okaże się niewłaściwy lub błędny. Koszt przesyłki wliczony jest w cenę karnetu.

Karnety obowiązują tylko na sezon zasadniczy (7 spotkań ligowych w Gdańsku), ale ich cena, zwłaszcza w pierwszym okresie, jest atrakcyjna. Bilety na mecze w sezonie 2008 kosztować mają odpowiednio: trybuna honorowa VIP ? 35 zł i normalny ? 25 zł. Przy zakupie karnetu oszczędności sięgają nawet 45 zł i 35 zł. Karnetów ulgowych klub nie przewidział.

Pierwszy okres sprzedaży karnetów rozpocznie się 28 stycznia br. i potrwa do 10 lutego br.

Karnet VIP trybuna honorowa: 200 zł
Karnet normalny: 140 zł

W tym przypadku klub przewidział niespodziankę dla kibiców. Do każdego karnetu dodany zostanie kalendarz gdańskiego klubu na 2008 rok, oczywiście do momentu wyczerpania zapasów. Należy się naprawdę pospieszyć, bo taki kalendarz warto mieć w domu czy w pracy.

Od 11 lutego br. karnety będą już droższe, ale klub także planuję dodatek do karnetu.

Wśród posiadaczy karnetów rozlosowane dodatkowo zostaną nagrody. Nazwiska zwycięzców poznamy podczas inauguracji sezonu.
Klub przyjmuje także zamówienia na karty wstępu "Super VIP", które zostaną wprowadzone w tym sezonie. Koszt jednej wynosi 600 zł. Karty "Super VIP" upoważniają do:
- wstępu na wszystkie imprezy organizowane przez GKŻ Wybrzeże w sezonie 2008
- wybranego, stałego miejsca na trybunie honorowej
- wstępu do parku maszyn z wyłączeniem czasu od jednej godziny przed zawodami aż do 15 minut po zakończeniu zawodów
- wstępu na catering organizowany przez klub
- darmowego wjazdu na parking
- darmowego programu zawodów

W trakcie trwania sezonu planowane jest wprowadzenie karnetów rodzinnych, a także uruchomienie przedsprzedaży biletów, podczas której pojedyncze wejściówki będą tańsze niż 25 złotych.

Pod uwagę brana jest ponadto przynajmniej jednorazowa obniżka cen biletów na spotkanie ze słabszym przeciwnikiem.

Część dochodów uzyskanych ze sprzedaży biletów w sezonie 2008 ma wspomóc oprawy meczowe.


Szukamy współpracowników! Dołącz do redakcji żużlowej WP SportoweFakty! ->

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
własne / wybrzezegdansk.pl
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×