Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Jak pilanie radzą sobie w Rawiczu?

W najbliższą niedzielę zostanie rozegrane powtórzone spotkanie Kolejarza Rawicz z Victorią Piła. Warto sprawdzić jak pilscy zawodnicy dotychczas radzili sobie na stadionie im. Floriana Kapały.
Robert Szłapak
Robert Szłapak

1. Mariusz Puszakowski 
W ubiegłym roku Mariusz Puszakowski miał możliwość ścigania się na rawickim torze jedynie podczas Turnieju o Puchar Burmistrza. Obecny zawodnik Victorii był wtedy liderem swojej pary i zdobył szesnaście punktów. W meczach ligowych na torze Kolejarza "Puzon" rywalizował ostatnio w sezonie 2010, kiedy to dla Lubelskiego Węgla dwa razy, raz w rundzie zasadniczej i raz w finałowej, uzyskał dwucyfrowe rezultaty.

2. Marcin Jędrzejewski 
Ostatni swój występ w Rawiczu Marcin Jędrzejewski może zaliczyć do bardzo udanych. "Siopek" był najskuteczniejszym zawodnikiem spotkania i dla Kolejarza Opole zdobył w sześciu gonitwach trzynaście punktów. Jędrzejewski także w barwach Orła Łódź dwa razy ścigał się na torze najbliższego rywala, jednak o tamtych startach chciałby z pewnością zapomnieć. W rundzie finałowej sezonu 2010 mecz rozpoczął od dwóch zer, jednak w drugiej części zawodów uzyskał sześć oczek i bonus. W rundzie zasadniczej było jeszcze gorzej, gdyż zakończył spotkanie z dorobkiem zaledwie czterech punktów.

3. Mariusz Franków 
Kapitan Victorii ostatni raz ścigał się na stadionie im. Floriana Kapały w 2009 roku i wcale nie żałuje, że przez ostatnie lata nie miał okazji uczynić tego ponownie. Wychowanek Polonii Piła nigdy nie czuł się dobrze na rawickim torze, czego potwierdzeniem jest jego występ w barwach Orła Łódź. Zdobył wówczas zaledwie cztery oczka i był jednym z najsłabszych zawodników swojej drużyny.

4. Rafał Dąbrowski 
Najbliższy mecz będzie dla niego debiutem na rawickim torze.

5. Cyprian Szymko 
Wychowanek gdańskiego Wybrzeża nie może dobrze wspominać swojego ostatniego startu w Rawiczu. W 2010 roku jego drużyna - Speedway Polonia Piła, minimalnie przegrała, a on zdobył tylko dwa punkty. Rok wcześniej Szymko spisał się nieco lepiej i uzyskał sześć oczek.

6. Radosław Małuch 
Najbliższy mecz będzie dla niego debiutem na rawickim torze.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (10):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×