WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

17-latek mistrzem Polski

Cóż to były za zawody! 17-letni Maciej Janowski zdobył we wtorek w Rybniku tytuł Młodzieżowego Indywidualnego Mistrza Polski. W biegu dodatkowym wrocławianin pokonał zawodnika rezerwowego - Daniela Pytla. Brąz dla Grzegorza Zengoty.
 Redakcja
Redakcja

Wyniki:
1. Maciej Janowski (Atlas Wrocław) - (3,3,3,1,3) 13+3
2. Daniel Pytel (PSŻ Milion Team Poznań) - (2,3,2,3,3) 13+2
3. Grzegorz Zengota (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) - (2,3,2,3,2) 12
4. Przemysław Pawlicki (Unia Leszno) - (3,3,2,3,0) 11
5. Adrian Gomólski (Intar Lazur Ostrów) - (3,3,w,3,1) 10
6. Patryk Pawlaszczyk (RKM Rybnik) - (2,1,3,2,2) 10
7. Robert Kasprzak (Unia Leszno) - (2,1,3,2,1) 9
8. Artur Mroczka (GTŻ Grudziądz) - (0,2,2,2,2) 8
9. Mateusz Szczepaniak (Złomrex Włókniarz Częstochowa) - (2,0,1,1,3) 7
10. Adrian Szewczykowski (Caelum Stal Gorzów) - (3,2,0,0,1) 6
11. Michał Mitko (RKM Rybnik) - (1,1,1,1,2) 6
12. Marcin Jędrzejewski (Polonia Bydgoszcz) - (1,2,1,1,0) 5
13. Dawid Lampart (Marma Polskie Folie Rzeszów) - (0,1,3,d) 4
14. Mateusz Szostek (Marma Polskie Folie Rzeszów) - (1,w,2,0,w) 3
15. Borys Miturski (Złomrex Włókniarz Częstochowa) - (1,w,-,-,-) 1
16. Michał Łopaczewski (Polonia Bydgoszcz) - (0,d,0,0,u/-) 0
17. Kamil Brzozowski (GTŻ Grudziądz) - (0,d,d,d,-) 0
18. Adam Kajoch (Unia Leszno) - (w,-,-,-,-) 0

Bieg po biegu:
1. Gomólski, Szczepaniak, Miturski, Kajoch (u/w)
2. Janowski, Pawlaszczyk, Mitko, Łopaczewski
3. Pawlicki, Zengota, Jędrzejewski, Brzozowski
4. Szewczykowski, Kasprzak, Szostek, Mroczka
5. Zengota, Mroczka, Pawlaszczyk, Szczepaniak
6. Janowski, Jędrzejewski, Kasprzak, Lampart
7. Gomólski, Szewczykowski, Łopaczewski (d3), Brzozowski (d/start)
8. Pawlicki, Pytel, Mitko, Miturski (w/2min), Szostek (u/w)
9. Janowski, Szostek, Szczepaniak, Brzozowski (d4)
10. Pawlaszczyk, Pawlicki, Lampart, Szewczykowski
11. Kasprzak, Zengota, Mitko, Gomólski (w/su)
12. Pytel, Mroczka, Jędrzejewski, Łopaczewski
13. Pawlicki, Kasprzak, Szczepaniak, Łopaczewski
14. Lampart, Mroczka, Mitko, Brzozowski (d)
15. Gomólski, Pawlaszczyk, Jędrzejewski, Szostek
16. Zengota, Pytel, Janowski, Szewczykowski
17. Szczepaniak, Mitko, Szewczykowski, Jędrzejewski
18. Pytel, Zengota, Łopaczewski (u/-), Szostek (u/w), Lampart (d)
19. Janowski, Mroczka, Gomólski, Pawlicki
20. Pytel, Pawlaszczyk, Kasprzak

Bieg dodatkowy o złoty medal:
21. Janowski, Pytel

KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (252):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • anka 0
    Przemek jest super...:)
    Odpowiedz Zgłoś
  • do fan75 0
    Cała Polska śmieje się z gorzowa
    Odpowiedz Zgłoś
  • tomek 0
    z Pytelem to wielkaniesprawiedliwosc, powinien byc nieklasyfikowany, wszyscy jechali ze soba raz a on mial kilka razy najslabszych zawodnikow...
    Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (249)
Pokaż więcej komentarzy (252)
Pokaż więcej komentarzy (252)
Pokaż więcej komentarzy (252)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×