WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Gafurow najlepszy w Żarnowicy, trzecie miejsce Skórnickiego

Zwycięstwem Renata Gafurowa zakończyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Słowacji, które rozegrano na torze w Żarnowicy. Najwyżej sklasyfikowany z Polaków został Adam Skórnicki, który był trzeci.
Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk

Na półfinale swój udział w tych zawodach zakończyli Mariusz Puszakowski i Marcin Jędrzejewski.

Wyniki:
1. Renat Gafurow (Rosja) - 12 (1,3,2,3,3) + 1. miejsce w finale
2. Martin Gavenda (Czechy) - 14 (3,3,3,3,2) + 2. miejsce w finale
3. Adam Skórnicki (Polska) - 9 (3,3,0,1,2) + 3. miejsce w finale
4. Jurica Pavlic (Chorwacja) - 11 (1,2,3,2,3) + 4. miejsce w finale
5. Matej Kus (Czechy) - 9 (0,2,3,3,1) + defekt w finale
6. Mariusz Puszakowski (Polska) - 11 (3,3,2,0,3)
7. Andriej Kobrin (Ukraina) - 10 (3,2,1,2,2)
8. Martin Malek (Czechy) - 9 (0,2,2,3,2)
9. Marcin Jędrzejewski (Polska) - 9 (2,0,2,2,3)
10. Fritz Wallner (Austria) - 8 (2,1,3,1,1)
11. Samo Kukovica (Słowenia) - 6 (2,0,1,2,1)
12. Patrik Nagy (Węgry) - 5 (2,1,1,1,0)
13. Kirił Cukanow (Ukraina) - 4 (1,1,d,1,1)
14. Roland Benko (Węgry) - 2 (1,d,1,d,d)
15. Jan Mesiarik (Słowacja) - 1 (0,1,0,0,0)
16. Jan Halabrin (Słowacja) - 0 (0,d,0,0,0)
17. Dominik Weiss (Austria) - 0 (0)
18. Stanisław Mielniczuk (Ukraina) - NS

Bieg po biegu:
1. Skórnicki, Nagy, Benko, Halabrin
2. Kobrin, Wallner, Pavlic, Mesiarik
3. Gavenda, Jędrzejewski, Gafurow, Kus
4. Puszakowski, Kukovica, Cukanow, Malek
5. Puszakowski, Kobrin, Nagy, Jędrzejewski
6. Skórnicki, Kus, Wallner, Kukovica
7. Gafurow, Malek, Mesiarik, Halabrin (d)
8. Gavenda, Pavlic, Cukanow, Benko (d)
9. Wallner, Gafurow, Nagy, Cukanow (d)
10. Gavenda, Malek, Kobrin, Skórnicki
11. Pavlic, Jędrzejewski, Kukovica, Halabrin
12. Kus, Puszakowski, Benko, Mesiarik
13. Gavenda, Kukovica, Nagy, Mesiarik
14. Gafurow, Pavlic, Skórnicki, Puszakowski
15. Kus, Kobrin, Cukanow, Halabrin
16. Malek, Jędrzejewski, Wallner, Benko (d)
17. Pavlic, Malek, Kus, Nagy
18. Jędrzejewski, Skórnicki, Cukanow, Mesiarik
19. Puszakowski, Gavenda, Wallner, Halabrin
20. Gafurow, Kobrin, Kukovica, Weiss

Półfinały:
21.
Gafurow, Skórnicki, Kobrin, Jędrzejewski
22.
Pavlic, Kus, Puszakowski, Malek

Finał:
23.
Gafurow, Gavenda, Skórnicki, Pavlic, Kus (d)

Kup bilet na wielki finał Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
speedwaylive.eu

Komentarze (4):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • RECON_1 0
    Poznalem 15 wiec nie ejst zle, ale kto to jest Marin Gavenda?
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • J_CZ 0
    Może pan powinien być bardziej zainteresowany żużlem :-)
    Matt180 tylko cztery nazwiska poznaje ,gafi z kim ty jezdzisz???!!!
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • Zygfryt90 0
    Ja poznałem 13 nazwisk. :)
    Lepiej, żeby Renat jechał w takich zawodach, niż siedział na d*pie i nic nie robił. Takie moje zdanie.
    Matt180 tylko cztery nazwiska poznaje ,gafi z kim ty jezdzisz???!!!
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (4)
Pokaż więcej komentarzy (4)
Pokaż więcej komentarzy (4)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×