WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Holder vs. Pedersen w 13. biegu GP Polski (lista startowa)

Znana jest już lista startowa turnieju o GP Polski, który w sobotę odbędzie się na MotoArenie w Toruniu. W 13. biegu zmierzą się mający największe szanse na złoty medal [tag=2461]Chris Holder[/tag] i [tag=54]Nicki Pedersen[/tag].
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski

Lista startowa:
1. Hans Andersen (Dania)
2. Jarosław Hampel (Polska)
3. Martin Vaculik (Słowacja)
4. Andreas Jonsson (Szwecja)
5. Tomasz Gollob (Polska)
6. Greg Hancock (USA)
7. Nicki Pedersen (Dania)
8. Peter Ljung (Szwecja)
9. Chris Harris (Wielka Brytania)
10. Emil Sajfutdinow (Rosja)
11. Antonio Lindbaeck (Szwecja)
12. Bjarne Pedersen (Dania)
13. Fredrik Lindgren (Szwecja)
14. Chris Holder (Australia)
15. Jason Crump (Australia)
16. Maciej Janowski (Polska)

17. Emil Pulczyński (Polska)
18. Kamil Pulczyński (Polska)

Początek zawodów: godz. 19:00
Sędzia: Craig Ackroyd (Wielka Brytania)

Prezydent Jury FIM: Wolfgang Glas (Niemcy)

Informacje o torze:
Długość: 325 m
Szerokość na prostych: 12 m
Szerokość na łukach: 18 m

Bieg po biegu:

Bieg Pole A Pole B Pole C Pole D
1 Andersen Hampel Vaculik Jonsson
2 Gollob N.Pedersen Hancock Ljung
3 Sajfutdinow Lindbaeck Harris B.Pedersen
4 Crump Holder Janowski Lindgren
5 Lindgren Andersen Gollob Harris
6 Holder Sajfutdinow Hampel Hancock
7 Lindbaeck Crump N.Pedersen Vaculik
8 Jonsson Ljung B.Pedersen Janowski
9 Hancock Janowski Andersen Lindbaeck
10 B.Pedersen Gollob Crump Hampel
11 Ljung Harris Vaculik Holder
12 Lindgren Jonsson Sajfutdinow N.Pedersen
13 N.Pedersen B.Pedersen Holder Andersen
14 Hampel Lindgren Ljung Lindbaeck
15 Janowski Vaculik Sajfutdinow Gollob
16 Harris Hancock Jonsson Crump
17 Andersen Ljung Crump Sajfutdinow
18 Harris Hampel N.Pedersen Janowski
19 Vaculik B.Pedersen Lindgren Hancock
20 Gollob Holder Lindbaeck Jonsson

Klasyfikacja generalna cyklu Grand Prix:

Speedway Grand Prix

M Zawodnik Kraj Suma
1. Tai Woffinden #108 W. Brytania 139
2. Bartosz Zmarzlik #95 Polska 129
3. Fredrik Lindgren #66 Szwecja 109
4. Maciej Janowski #71 Polska 104
5. Greg Hancock #45 USA 102
6. Artiom Łaguta #222 Rosja 97
7. Jason Doyle #69 Australia 93
8. Emil Sajfutdinow #89 Rosja 89
9. Patryk Dudek #692 Polska 84
10. Matej Zagar #55 Słowenia 79
11. Nicki Pedersen #110 Dania 74
12. Chris Holder #23 Australia 65
13. Martin Vaculik #54 Słowacja 52
14. Przemysław Pawlicki #59 Polska 36
15. Niels Kristian Iversen #88 Dania 36
16. Craig Cook #111 W. Brytania 30
17. Vaclav Milik Czechy 11
18. Szymon Woźniak Polska 8
19. Andreas Jonsson Szwecja 7
20. Krzysztof Kasprzak Polska 7
21. Peter Ljung Szwecja 5
22. Michael Jepsen Jensen Dania 4
23. Oliver Berntzon Szwecja 3
24. Kevin Woelbert Niemcy 3
25. Kai Huckenbeck Niecmy 2
26. Daniel Kaczmarek Polska 2
27. Maksym Drabik Polska 2
28. Bartosz Smektała Polska 2
29. Robert Lambert W. Brytania 1
30. Martin Smolinski Niemcy 1
31. Mikkel Michelsen Dania 1
32. Joel Kling Szwecja 1
33. Daniel Bewley W. Brytania 0
34. Mikkel Bech Dania 0
35. Matic Ivacic Słowenia 0
36. Nick Skorja Słowenia 0
37. Igor Kopeć-Sobczyński Polska 0
Pokaż całą tabelę

Aktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

***

KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
speedwaygp.com

Komentarze (62):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • Ghost 0
    N.Pedersen wchodzi do półfinału fuksem, tylko dzięki zwycięstwu nad Lindgrenem w bezpośrednim pojedynku...
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • piotr wschowa-leszno 0
    ej koleś...nie lubię cię tak jak niemal 100% tu komentujących...ale udało ci się idealnie trafić z wynikami tomka w rundzie zasadniczej
    -night- 1. Tomasz Gollob (Polska)-(32333)-14 2. Greg Hancock (USA)-(12333)-12 3. Chris Holder (Australia)-(23322)-12 4. Jarosław Hampel (Polska)-(30233)-11 5. Jason Crump (Australia)-(33121)-10 6. Fredrik Lindgren (Szwecja)-(13320)-9 7. Nicki Pedersen (Dania)-(21132)-9 8. Emil Sajfutdinow (Rosja)(32003)-8 9. Andreas Jonsson (Szwecja)-(23201)-8 10. Antonio Lindbaeck (Szwecja)-(22210)-7 11. Peter Ljung (Szwecja)-(01202)-5 12. Maciej Janowski (Polska)-(02120)-5 13. Martin Vaculik (Słowacja)-(00012)-3 14. Chris Harris (Wielka Brytania)-(00111)-3 15. Bjarne Pedersen (Dania)-(10011)-3 16. Hans Andersen (Dania)-(11000)-2 Półfinal 1: Gollob, Hampel, N.Pedersen, Lindgren Półfinał 2: Hancock, Holder, Crump, SajfudinovFINAŁ: GOLLOB, HAMPEL, HANCOCK, HOLDER....
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • Artt 1
    Wszystko wskazuje na to ze tytul rostrzygnie sie w polfinalach. Licze na polski wieczor i dwa miejsca na podium + polfinal dla trzeciego :)Oby tylko nie bylo nudno w poszczegolnych biegach.Typuje uczestnikow finalu- Sajfutdinow, Gollob, Pedersen, Hampel
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (59)
Pokaż więcej komentarzy (62)
Pokaż więcej komentarzy (62)
Pokaż więcej komentarzy (62)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×